13-aastane Valgevene tüdruk sattus Itaalias pedofiili ohvriks

13-aastane Valgevene tüdruk13-aastane Valgevene tüdruk, kes oli Itaalia perekonnaga Faenza linnas puhkusel, sattus pedofiili ohvriks. Juhtunu tagajärjel rääkis ta sellest juhuslikult enda juhendajale. Tüdruk oli saadetud koolivahejaks sellesse perekonda terviseprojekti raames, mis oli mõeldud spetsiaalselt Tšernobõli piirkonna lastele.

Juhendaja saatis tüdruku otsekohe politseisse, kus ta veel kord  juhtunust rääkis. Laps rääkis uurijatele, et tema „isa“ katsus teda intiimsetest kohtadest. Pärast seda nägi tüdruk, kuidas mees eneserahuldamisega tegeles. Tüdruk oli enda koolivaheajad selles perekonnas veetnud alates 2008. aastast.

Süüdistus ei tundunud esialgu tõesena ja kanti maha, justkui oleks tegemist lapse väljamõeldud fantaasiaga. Seetõttu vabastati süüdistatav vahi alt ilma igasuguste piiranguteta.

Kohtuekspertiisi psühholoog Larissa Sazanova on kindel, et uurimist tuleb jätkata. Vastasel juhul lähevad kostja advokaadid enda teed ning uurimine lõpetatakse. Valgevene Välisministeeriumi sõnul süvendatakse selle juhtumi uurimist.

Praeguseks on kannatanu naasnud koju. Uurimine ei ole veel lõppenud, kuid on väga keeruline öelda, kas Itaalia pedofiil mõistetakse süüdi või lastakse vabadusse.

Allikas: http://24smi.org/news/11304-belorusskaya-devochka-stala-zhertvoj-pedofila.html

Foto: http://24smi.org/public/media/news/2013/08/02/1375425124-belorusskaya-devochka-stala-zhertvoj-pedofila.jpg.625x440_q95_crop.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply