Tõde 9/11 sündmuste kohta

Tõde 9:11 sündmuste kohtaMe kõik oleme kuulnud 9/11 sündmuste kohta, mõned erinevamaid teooriaid kui teised. On palju arutelusid teemadel kuidas see juhtus ja mis täpselt juhtus. Tänasel päeval ei usu 1/3 ameeriklasest ametlikku versiooni sündmuste kohta ja väljaspool Ameerikat 90% inimestest. See arvuline vahe on arvatavasti tingitud Ameerika korrupeerunud meediast, mis jõudsalt peseb päevast päeva ameeriklaste ajusid.

Ametliku versiooni kohaselt kaaperdasid üheksaeist Al-Qaeda terroristi  paberinugade abil neli reisilennukit ja kasutasid neid maailma kõige võimsama sõjaväega riigi ründamiseks. Nad viisid selle ellu ilma vähimagi sõjaväelise sekkumiseta ja mitte ükski pilootidest ei pidanud vajalikuks anda kaaperdamishäiret. Valitsuse väitel ei osanud keegi seda oodata ja kogu sündmus oli täiesti ootamatu, kuigi paar nädalat enne 9/11 korraldati USA õhuväele õppused, mis tuginesid samadele situatsioonidele. Õnnetuse päeval on salvestatud heliklipid, kus on kuulda õhuväelaste segaseid küsimusi “kas need on nüüd õppused või päriselt?”,seega suudeti õhuvägi ajada segadusse ning seega halvata.

“Lennuki torni tungimise hetkel polnud märgata selle kõige vähematki kõikumist. Kohe seejärel hakkas telerist kostma detailseid kirjeldusi kaaperdatud Boeing-tüüpi lennukitest, millised olevat ramminud kaksiktorne. Telesaadet ilmestasid väga professionaalselt salvestatud telepildid paljudelt erinevatelt kaameratelt. Juba siis hämmastas mind telepiltide laitmatu kvaliteet. Kuidas oli võimalik rünnakust varem mitte teades paigutada Kaubanduskeskuse ümber olevate majade katustele statsionaarselt professionaalseid telekaameraid? Ja suunata neid täpselt sinna kohta, kus lennukid tornidesse sööstsid?”- nii räägib üks pealtnägijatest.

Mis täpselt põhjustas kaksiktornide hävinemise? Ametliku versiooni kohaselt oli selleks lennukikütuse põlemine, mis nõrgestas hoone teraskonstruktsiooni ja korrused hakkasid üksteise peale vajuma, põhjustades  lõpuks nö. “pannkoogiefekti” ning hoonete täieliku hävinemise. Kuid sellel ametlikul põhjendusel on mõned väiksed apsud. Nimelt temperatuur, mille juures ehitusteras sulama hakkab on 1510 kraadi Celsiust, aga lennukikütuse maksimaalne põlemistemperatuur on ainult 1000 kraadi Celsiust.

Hoone number 7- miks see hoone kokku kukkus, kui sinna ei lennanud sisse ühtegi lennukit? Võimud on öelnud, et hoone oli nõrgenenud tulekahjus, mille põhjustas kaksiktornide kokkuvarisemine. Kuid see polnud kindlasti nii suur tulekahju, et see oleks sellisele terasbetoon hoonele saatuslikuks saanud. Hoone põles ainult kolmest kohast, paari korruse ulatuses. Sellega oleks toime tulnud ka tavaline sprinklersüsteem. Kas me peaks uskuma, et tänu sellele tulekahjule tuli hoone alla sümmeetriliselt, peaaegu vabalanguse kiirusel ? Tornide varemetest tehtud fotodel on näha korralikult lõigatud teraslatte, mis näevad välja nagu peale hoonete kontrollitud lõhkamist, suured mastid mis oleks pidanud hoonet toestama, on kui noaga sirgelt lõigatud.

Ametlikuks tõestuseks sellele, et rünnakud korraldasid terroristidest kaaperdajad, on Satam Al Suqami pass, mis leiti kaksiktornide lähedalt. Kuidas on võimalik, et lennukid aurustuvad, tugevad metallid sulavad, hoone põleb ja kukub kokku, aga pass on täiuslikult säilinud ja loetav, ning maandub otse FBI jalgade ette ?

Lisaks on pealtnägijad öelnud, et nad kuulsid rohkem plahvatushääli ja lõhkamist, kui hoone kokku varisemist. Kahtlustust lisab veel enam see, et on tunnistajate seletused, et mõni nädal enne tornide õhkulaskmist tehti majad rahvast julgeolekukontrolli ettekäändel tühjaks ja seal tegutsesid nn. turvamehed, kes puurisid ja paigaldasid mingeid seadeldisi (lõhkeseadeldisi?). Kui küsida ükskõik milliselt vähegi pädevalt füüsikult, kas on võimalik, et need ehitised kukkusid lennukite mõjul püstloodis valgusekiirusel alla, siis vastus on ei, kui mingi ehitis variseb, siis variseb või vajub see ehitis aeglaselt küljega.

Vastuväiteid USA valitsuse poolt esitatud ja meedia poolt pasundatud versiooni kohta on jalaga segada, teooriaid on palju ja erinevaid. Kui vähegi mõtlema hakata, on selge, et midagi ei klapi, viimasel ajal on kerkinud rohkelt uusi tõendeid ja seda teemat on hakanud järjest ausamalt ja vabamalt kajastama. Jääb üle ainult oota, et millalgi tuleb tõde päevavalgele.

Be the first to comment

Leave a Reply