5 põhjust, miks eelistada veebikasiinot tavakasiinole

SISUTURUNDUS
Veebikasiinod koguvad populaarsust kõikjal maailmas ning on muutunud üheks enim räägitavaks teemaks hasartmängutööstuses. Põhimõtteliselt on veebi- ja traditsiooniliste kasiinode pakkumine sama – mõlemad pakuvad mängimiseks erinevaid mänge ja võimalust võita raha. 

Siiski eelistab üha enam inimesi kasiinomänge mängida internetis ning põhjuseid selleks on üsna mitmeid.

Veebikasiinode mänguvalik võtab silme eest kirjuks

Nii kasiinosaalidest kui ka veebikasiinodest leiab mänguhuviline sama tüüpi mänge. Esindatud on mänguautomaadid, lauamängud nagu näiteks rulett ja täringumängud, kaardimängud nagu pokker ja blackjack ning loteriimängud. Mis on aga kardinaalselt erinev, on kõigi nende mängude valik. 

Traditsioonilises kasiinos sõltub pakutavate mängude arvukus kasiinosaali suurusest – mida rohkem on ruumi, seda rohkem on iseenesestmõistetavalt ka mänguautomaate- ja laudu. Samas on mänguvalik ka kõige suuremas kasiinos piiratud.

Veebikasiinodes taolised piirangud puuduvad ning iga mängija võib oma portfelli lisada täpselt nii palju mänge, kui hing ihaldab. Kuivõrd kogu tegevus toimub virtuaalselt, saavad veebikasiinod pakkuda lõputuid mänguvõimalusi igale maitsele ja meeleolule. 

Demomängud – riskivaba sissejuhatus kasiinomängudesse

Üks veebikasiinode olulisemaid eeliseid on demomängud, mida saab mängida ilma tegelikku raha panustamata. Need mängud on oma disainilt ja põhimõtetelt pärismängudega äravahetamiseni sarnased ning annavad võimaluse igale mängijale riskivabalt kätt harjutada. 

Erinevalt veebikasiinodest tavakasiinod demomängude võimalust ei paku – iga mängija puhul eeldatakse, et ta teab, kuidas mäng käib ja on valmis panustama. 

Hüved ja boonused

Tavakasiinod meelitavad kliente erinevate hüvedega, milleks võivad olla näiteks tasuta söök ja jook ning meeleolukad etteasted. Veebikasiinodel, mõistagi, sellised võimalused puuduvad. Samas teevad nad selle puudujäägi tasa, pakkudes tasuta keerutusi, tervitusboonuseid ja mänguraha. 

Eriti helded on online kasiinod uute klientide vastu, kellele on tavaks jagada lausa sadadesse eurodesse ulatuvaid tervitusboonuseid. Sellise boonuse suurus sõltub tavaliselt oma esimese sissemakse suurusest ja kasiino boonuse protsendist. 

Kõige tavalisem Eesti online kasiino tervituspakett sisaldab 100%-st sissemakseboonust kuni 100 euro väärtuses ning lisaks mingi arvu tasuta spinne. Uues veebikasiinos vivatbet.ee on esimese sissemakse boonus 100% kuni lausa 300 euro väärtuses. 

Veebikasiinode tervitusboonus annab mängijale võimaluse kasiinomängudega veidi madalama riskiga tutvust teha – saab ju panustamiseks kasutada osaliselt ka kasiino enda raha. 

Veebikasiinos on võiduvõimalused suuremad

Igasuguses kasiinos mängides tuleb meeles pidada, et majal on alati eelis. See tähendab, et ükski kasiino ei maksa mängijatele tagasi kogu sissemakstud raha, vaid alati mingi protsendi võrra vähem. 

Tavakasiinodes jääb maja eelise protsent 3% ja 20% vahele ning selle täpne suurus sõltub konkreetsest kasiinost ning mängust. Veebikasiinos on aga üldkulud oluliselt väiksemad ja tänu sellele on eelise protsent vahemikus 0.3% kuni 5%. 

Teine oluline näitaja, mis võiduvõimalusi mõjutab, on kasiino keskmine tagasimakse protsent (RTP – return to player). See näitaja määrab, millise protsendi panustatud rahast mängijad keskmiselt tagasi saavad. Tavakasiinos võib see näitaja olla lausa nii madal kui 50%, kuid veebis mängides on see ligikaudu 95%. 

Kuivõrd nii maja eelis kui ka keskmine tagasimakse protsent on online kasiinodes mängija seisukohast soodsamad, on ka võiduvõimalused veebis suuremad. 

Kasiino sinu kodus – mis võiks olla mugavam?

Kasiinomängud on ühtviisi meelelahutuslikud nii tavakasiinos kui ka veebikasiinos mängides. Tavakasiinosse minek võib endast kujutada omaette rituaali koos kõige sellega, mida selga panna ja kuidas käituda ning luksuslik keskkond kasiinos muudab õhtu pisut eriliseks. Kui see kõik tundub aga liigse ettevõtmisena, siis on veebikasiino aja veetmiseks suurepärane alternatiiv. 

Veebikasiinos mängimiseks pole vaja muud, kui end oma lemmiktugitoolis või diivanil mõnusalt sisse seada ning meelelahutamine võibki alata! 

Ja mis kõige parem – online kasiino on alati avatud! Tarvis on vaid toimivat internetiühendust ning kui see on olemas, saab mängida hommikust õhtuni või õhtust hommikuni.

„Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!”