5 nõuannet, kuidas saada miljonäriks

Kas rikkaks saamine on rohkem seotud mõõdukuse ja visadusega kui sära ja õnnega?

Saada miljonäriks – see on paljude inimeste unistus, mille poole püüelda. Kuid kas see on tõesti võimalik?

Uskuge või mitte, aga miljonäriks saamine on eesmärk, milleni võite jõuda isegi juba see aasta. Siin toomegi teieni 5 nõuannet, mille järgimine võib aidata teil saada miljonäriks.

  1. Proovige saada miljonäriks tänu õnnele

Otse loomulikult ei saa me õnne saabumist ette näha, kuid kui me isegi ei püüdle selle poole, on lootus miljonäriks saada veelgi väiksem. Sellepärast saamegi proovile panna oma õnne ja teinekord ka oskused online kasiinodes. Eesti online kasiinod saab olema selles teie teejuhiks, kuna nad on kokku pannud parimad juhendid, et mängida targalt ning iga küsimuse korral leiate täpse vastuse, et jõuda edukalt oma võiduni.

Tänapäeval on kasiinode ja mängude valik väga lai, ükskõik kas olete algaja või juba oskustega mängija, saate leida enda maitse jaoks sobiva mängu ja platvormi. Selleks, et saada miljonäriks, võiksite proovida just suuremate võitudega mänge. Samal ajal kui te olete alles alustamas online kasiinode maailmas, võivad heaks sissejuhatuseks olla ka tasuta ja väiksemate võitudega mängud. Nii pea kui peakäigud selged, sihtige julgelt miljonite poole!

  1. Keskenduge oma sissetuleku suurendamisele

Tänapäeva majanduskontekstis on tegelikult keeruline öelda, milline on just see õige ja sirge tee miljonäriks saamiseks. Kuid üks esimestest sammudest võiks olla keskendumine sissetuleku suurendamisele ja selle mitmekordistamisele.

Hakake oma raha jälgima ja see sunnib teid oma sissetulekut kontrollima ja uusi võimalusi nägema. Nii hakate märkama ka kõiki lisasissetuleku võimalusi, milleks võib olla näiteks investeerimine suure investeeringutasuvusega ettevõtetesse.

  1. Koostage kirjalik finantsplaan

Üks peamisi põhjusi, miks enamus inimesed kunagi miljonäriks ei saa, on see, et neil pole isegi sellist plaani ehk nad pole oma finantsplaani kirjutanud. Finantsplaani väljatöötamine sunnib rääkimise asemel tegutsema. See juhendab teid ka õigete otsuste langetamisel, et saavutada kõik oma unistused ja eesmärgid.

Turvalisema tuleviku kavandamisel on äärmiselt tähtsad kaks asja: kui palju teil on raha ja kui palju te sellest kulutate. Need kaks asja on igasuguse finantsplaneerimise jaoks absoluutselt olulised, hoolimata sellest, kui palju raha teil on.

Suurim erinevus rahaliselt edukate ja mitteedukate inimeste vahel on tavaliselt aeg ja vaev, mille nad panevad oma finantsplaani väljatöötamisele. Kuid võime siiski kindlalt öelda, et üks asi, mis kõigil edukatel inimestel ühine on, on just finantsplaani olemasolu.

  1. Parandage oma oskusi ja teadmisi

Lugege vähemalt 30 minutit päevas ning kuulake ka sõidu ajal asjakohaseid audioraamatuid. 1930-ndatel uuris Johnson O’Connor, kui palju on omavahel seotud sõnavara ja rikkus. See uuring kestis mitu aastakümmet ning tulemusena selgus, et juhtimisedukuse ja ulatusliku sõnavara vahel on tugev seos. Lisaks tuuakse välja, et juhid loevad keskmisest enam – 4–5 raamatut kuus ning nende lektüür ei piirdu ainult erialakirjandusega. 

Te ei pea olema lihtsalt oma ala meister, vaid tänu lugemisele saate te olla tõeline geenius, kes oskab rääkida mistahes teemal, olgu see siis rahaline, poliitiline või spordialane. Tarbige teadmisi nagu õhku ja pidagi õppimist tähtsaks kogu elu.

  1. Elage alla oma võimaluste ja ärge jääge võlgu

On hästi teada, et maailma rikkaimad inimesed on kokkuhoidlikud. Nad ei kuluta ülemäära disainer- ja luksuskaupadele. Nad kasutavad isegi kuponge. Ja nad on tuntud oma võimaluste piires elamise eest, ostes tagasihoidlikke kodusid ja sõidukeid.

Samuti hoiavad nad oma võlgu kontrolli all, kasutades oma raha säästlikult. Rikkad oskavad oodata, oste tehes mõtlevad nad ka tuleviku peale ning eelkõige teevad nad vahet soovide ja vajaduste vahel.

Niisiis on mitmeid nippe, mida saate kasutada, et saada juba varsti miljonäriks. On tõsi, et keegi pole maininud, et see peaks olema kerge, kuid kui see on teie kindel soov ning te ka töötate tõsiselt selle nimel, kannab iga töö ka vilja.