Ameeriklanna on sõltuvuses määrdunud mähkmetest – ta maitseb ja nuusutab neid

Sõltuvus määrdunud mähkmetestUSAs New Yorgis elava 22-aastase Keyshia sõltuvuse puhul hakkab tõenäoliselt nii mõnelgi meist paha. Nimelt on Keyshia kinnisideeks määrdunud mähkmete nuusutamine ja maitsmine, millega naine juba viimased kaks aastat tegelenud on.

Naise kogu elamine on mähkmetega kuhjatud ning ükskõik, kuhu Keyshia ka ei lähe, on mähkmed tema käekotis alati kaasas. Arvutuste järgi on Keyshia viimase kahe aasta jooksul maitsnud juba enam kui 25 000 mähet. „Mida rohkem on mähkmed määrdunud, seda parem,” ütleb Keyshia. „Alati, kui köögis süüa teen, peab mul mähe kõrval olema, et seda maitsta saaksin. Seetõttu on mul mähkmeid nii sahtlites, magamistoas ja mujalgi. Need maitsevad justkui hapud kommid!”

Naise elukaaslane Jerome pole olukorraga sugugi rahul, kuid armastuse tõttu pidi ta sellega algul leppima. „Ma olen üritanud temaga niisama koos olla, kuid ta hakkab lõpuks ikkagi mähkmetega tegelema. Ta võib asjaga isegi nii kaugele minna, et hakkab tänaval prügiurnist määrdunud mähet otsima,” rääkis Jerome. Nüüd, kui naine ootab enda esimest last, on mehel aga olukorrast villand saanud ning ta üritab naist iga hinnaga arsti juurde viia, et viimane naise paanilisest ihast jagu aitaks saada. Paraku on rasedus tekitanud naisele veelgi suurema vajaduse määrdunud mähkmete järgi, saades neid enda tuttavatelt, kellel on väikesed lapsed, aga ka võhivõõrastelt inimestelt.

„Kujutage ette, et astute sisse restorani ning tunnete maitsvat söögilõhna. Täpselt sama tunnen mina määrdunud mähkmete puhul,” kirjeldas Keyshia. Mõned inimesed on selle veidra tegevuse pärast hoidunud ka Keyshiat külastamast, sest ei suuda aimatagi, milline võib olla sealses kodus valitsev lõhn. Enamik inimestele on see tõenäoliselt vastuvõetamatu.

Allikad: News.com.auComplex

Pilt: http://resources2.news.com.au/images/2014/01/17/1226803/726134-7e3ddad6-7ea7-11e3-aa70-9a80df579e56.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply