Annan tasuta ära uue iPad mini!

Annan tasuta ära uue iPad mini!Eesti inimeste seas on liikvel kohati lausa vastik skeptilisus ning headust ei ole märgata mitte kusagil. Kui tahad inimestele – eriti noortele üliõpilastele või ettevõtjatele – midagi head teha, siis kargab neis kohe välja mingi nn kuues meel, et nüüd saan küll petta. Nõnda ei saagi midagi head luua, kui keegi kedagi ei usalda ja toidetakse ainult enda skeptilist poolt.

Andsin eile Facebookis ära 50€ – lihtsalt selleks, et näha inimeste reaktsiooni. Kui tegin teatavaks, kellele raha andsin, hakkas pihta seesama nuhkimine ja skeptitsism. Kahjuks on 50€ niivõrd väike rahasumma, et sellega midagi märgatavalt paremaks saaks muuta. Andsin raha inimesele, kes kirjutas, et tasuta lõunaid ei ole olemas. Mulle meeldis raha just temale anda, et näidata, et elu ei ole alati ühene.

Täna otsustasin teha natuke suurema äraandmise. Annan ära iPad mini ning seda sellepärast, et anda inimesele õng, mitte kala. Sisuliselt loodan, et inimene, kes selle endale saab, suudab sellega midagi kasulikku peale hakata. Olgu see mõni noor üliõpilane, kes alles enda elu loomas või hoopis pereema, kellel oleks sealt mugav lastele õhtusöögiks retsepte otsida.

Siinkohal soovin lihtsalt omavahelist koostööd ja rohkem usaldust kaasinimeste vastu. Loodetavasti suudan eestlastesse natukenegi rohkem optimismi süstida!

Be the first to comment

Leave a Reply