Apollo 17 avastas UFO

Sa arvasid, et tead, milline üks UFO välja näeb, sest oled tulnukate ja kosmoselaevade kohta näinud liigagi palju telesaateid ja filme. See UFO on aga erinev kõigest sellest, mida filmides või tegelikus elus näinud oled.

Apollo 17Tegemist on pildiga Apollo programmi viimaselt missioonilt Kuule 1972. aastal. Ennatlike järelduste tegemiseks tuleb pildi puhul silmas pidada mitmeid intrigeerivaid asjaolusid.

Esiteks, Apollo astronaudid ise märkasid seda UFOt. Kuidas me seda teame? Vaadates nurka, mille all kaamera sellel pildil asub. See on suunatud otse kauguses hõljuvale UFOle. Kusagil NASA salajases võlvkambris eksisteerib ka video, kus saab korraga näha nii Apollo astronaute kui ka liikuvat UFOt.

Teiseks, milline oleks olukord, kui tehnoloogia areneks edasi hoolimata selle loojate olemasolust? See on täitsa mõeldav, arvestades seda, et tehnoloogia on loodud meie kujutlusvõime ümber ja vastavalt sellele, kuidas see inimestele kasulik võiks olla. Kuid mis oleks siis, kui sama olukord on 50,000,000 aastat tulevikus ja masinad eksisteeriksid ilma meieta? Millised need välja näeksid? Ehk just midagi sellist, mida näeme sellel fotol siin. Alus või elav masin, mis on loodud läbi teise masina kujutlusvõime.

Kolmandaks, Apollo 17 ei olnud planeeritud viimase kosmoselennuna. Hiljem oli ette nähtud veel kolm teist lendu, kuid need tühistati NASA poolt. Apollo 18, 19 ja 20 olid kas Top Secret varjatud missioonid või ei juhtunud need kunagi. Miks? Ühe võimalusena võis NASA näha pilte ja videosid sellest biomehaanilisest UFOst ning sellest järeldati, et kogu Kuu on nende poolt asustatud. Küllap nägi see veider võõrliik ka meie astronaute kui sissetungijaid, kellega on vajaduse korral kiiresti vaja tegeleda.

Allikas ja rohkem pilte siit: http://topinfopost.com/2013/06/24/ufo-discovered-in-apollo-17

Foto: http://i0.wp.com/topinfopost.com/wp-content/uploads/2013/06/AS17-136-20863HR.jpg?resize=599%2C827

Be the first to comment

Leave a Reply