Area 51 ja Bob Lazar: saladus, mis ei oleks pidanud avalikuks tulema

See on tõesti põnev lugu, millel on palju toetajaid. Aastal 1989 võttis mees nimega Robert Scott Lazar ühendust Las Vegase telekanaliga ja väitis, et oli füüsikuna USA valitsuse heaks töötanud ühes kõrgelt klassifitseeritud projektis nimega Galileo. Projekt pidi hõlmama tulnukate tehnoloogiat.

Bob Lazari sõnul töötas ta Area 51’s, mis on üks kõige salajasemaid paikasid maamunal. Sinna on tavainimesel võimatu siseneda, sest Nevada kõrbes asuv lennubaas on nõnda suure turvakontrolli all. Paljud inimesed on Area 51 lennubaasi käinud pildistamas ja uurimas.

Mis toimub suletud väravate taga, ei tea keegi, sest uurijad on saanud salvestisele vaid välise pildi salajasest lennubaasist. Area 51 on väga aktuaalne teema ja sellest on vändatud palju dokumentaale. Varasemalt on USA valitsus Area 51 lennubaasi olemasolu eitanud, kuid nüüd kui sellest on avalikkusele rohkem teada, on nad väitnud, et tegemist on lennukite väljatöötamise baasiga. Selles lennubaasis on testitud ka ühte avalikkusele tuntud kosmilisemat lennumasinat planeedil, mis kannab nime B2. Pikem tutvustus ulmelisele B2 lennumasinale siit.

Bob Lazari lugu

Bob Lazar on tuntud füüsik, kes kaasati ülisalajasse projekti USA valitsuse heaks. Mees töötas nimelt S4 alal, kuhu ei olnud ligipääsu isegi Area 51 töötajatel. Lazar viidi Nevada kõrbes asuvasse lennubaasi, kus demonstreeriti talle lendavat taldrikut, mille päritoluriik ei olnud Maa. Mehe väidete kohaselt ei ole inimestel sellist tehnoloogiat olemas. Tema ülesandeks oli uurida lennumasinat; millistest materjalidest masin tehtud on ning milliseid tehnoloogiaid on selle juures kasutatud. Projekti eesmärgiks oli toota sarnane taldrik, mis asus Nevada kõrbes ühes angaaris.

Samuti rääkis Lazar, et nägi, kuidas taldrik startis baasi kõrvalolevast Papoose järvest ning tegi selliseid manöövreid, mida ükski teadaolev lennumasin võimeline tegema ei ole. Bob Lazar kirjeldab käesolevas videos, milline nägi välja S4 alal asuv angaar ning mida seal tehti.

Selline uudis paneb tahes tahtmata uskuma võimatut. Vaadake Bob Lazari videot ja otsutage ise, kas kogu lugu on usutav või mitte.