Craig Parks – ühekäeline krossisõitja

Motokross on karm spordiala kõigile. Just seetõttu olime eriti hämmeldunud kui nägime videot Craig Parksist – mehest, kelle kireks on motokross ja seda hoolimata sellest, et paar aastat tagasi kaotas ta õnnetuses oma parema käe.

Rõõmsameelne Craig on üks vägagi ainulaadne inimene. Nimelt sõidab ta motokrossi ühe käega. Mõni inimene on sedavõrd tulihingeline entusiast, et ei lase ka halvimatel päevadel oma kirge varjutada. Nimelt kaotas mees aastate eest oma käe, kuid tema armastus motokrossi vastu on säilinud ning tänu imelisele tehnoloogiale on mees jälle sadulas. Vaadake videot ja näete, kui positiivse ellusuhtumisega inimesega on tegemist. Motokross lausa paneb mehe silmad särama!

Kui te arvate, et seal ei ole midagi rasket, siis olles krossisõitu harrastanud, tean täpselt kui meeletu füüsilise koormuse talumist see kehalt nõuab. Siiani paneb imestama, kuidas on antud olukorras ratast nii hästi võimalik valitseda, sest teadupärast on krossirattad väga võimsad ja paljudel ei käi jõud ka kahe käega üle.

Lihtsalt tore on vaadata nii tugeva vaimuga inimest, kes suudab oma vaevast sedasi üle olla. Craig Parks on eeskujuks ka neile inimestele, kelle käed-jalad on küll terved, aga ikkagi ei olda elu ja oluga rahul. Lõpetuseks tahan vaid öelda, et kui teete midagi, siis tehke südamega!

Be the first to comment

Leave a Reply