Jaapani veeteraapia: tervenda enda keha

Jaapani veeteraapiaJaapanis on väga populaarne juua vett igal hommikul kohe pärast ärkamist. Teadlased on tõestanud, et see aitab mitmete haiguste vastu ning ühtlasi tervendab kogu keha.

Jaapani Arstide Liit on kinnitanud, et veeteraapia aitab 100-protsendiliselt järgnevate haiguste vastu: peavalu, kehavalud, liigesepõletik, epilepsia, liigne rasvuvus, astmaatiline bronhiit, tuberkuloos, ajukelmepõletik, neeru- ja uriinihaigused, oksendamine, gastriit ehk maokatarr, kõhulahtisus ja -kinnisus, suhkrutõbi, kõik silmahaigused, vähk ja menstruatsioonihäired, nina, kõrva- ja kurguhaigused.

Veeteraapia tehnika:

 1. Joo 640 ml vett kohe, kui ärkad hommikul üles.
 2. Pese hamabaid, kuid ära söö järgneva 45 minuti jooksul.
 3. Pärast 45-minutilist ootamist võid rahulikult süüa ja juua.
 4. Pärast lõuna- ja õhtusööki ära joo ega söö midagi järgneva 2 tunni jooksul.
 5. Nendel, kellel ei ole võimalik juua 4 klaasitäit vett päevas vanuse või haiguse tõttu, võivad alustada väiksema koguse vee joomisega ning päev-päevalt vee koguseid suurendada.

Järgmine nimekiri näitab kui mitu päeva peab veeteraapiat tegema, et kontrollida vastavat haigust:

 • Kõrge veresisaldus – 30 päeva
 • Gastriit – 10 päeva
 • Suhkrutõbi – 30 päeva
 • Kõhukinnisus – 10 päeva
 • Vähk – 180 päeva
 • Tuberkuloos – 90 päeva
 • Liigesepõletik – esimesel nädalal ainult kolm päeva ning teisel nädalal juba iga päev

Samas tuleb ette vaadata, et inimene ei jooks ka liiga palju vett, sest see võib osutuda kehale väga ohtlikuks. Liigse vee joomine lühikese perioodi jooksul võib kahjustada neere ning põhjustada veres naatriumitaseme järsu languse. Teadupoolest on naatrium üks organismi elektrolüütidest (teised on kaalium, kloriid ja vesinikkarbonaat). Naatriumi vähenemine võib põhjustada vee sisenemise ajju, mille tagajärjel võib viimane paisuda. Selle tulemusel võib tekkida letargia, krambid, inimene võib vajuda koomasse ja halvimal juhul sureb.

Allikad: Humans Are FreeNatural News

Foto: http://4.bp.blogspot.com/-OiO_xO6wX5M/URoQZaDxbYI/AAAAAAAAFgI/z-RhEvH4ObM/s1600/Japanese+Drinking+Water+2.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply