Keemiapilved teisest vaatevinklist

Keemiapilved teisest vaatevinklistKõige olulisem küsimus selle teema juures, mida igaüks endalt võiks küsida, on: „Kas sa võtad sellest osa?”. Meie elus ei ole mitte midagi sellist, mida me oma mõtetega ise sinna ei tõmba, maailmas toimub igal hetkel miljoneid katastroofilisi sündmusi, hetki, millest me võiksime oma mõttega osa võtta. Kui me seda teeme, saab sellest mingiks ajaks meie tähelepanu keskpunkt, me keskendame sellele kogu oma tähelepanu ja hirmu ning see valitseb meid. Meile tundub, et enam pole mingit lootust. Me võtame sellest osa.

Lihtne näide: hiljuti oli meil majanduskriis. Sellest räägiti, hirmutati ja inimesed võtsid osa. Tekkis kerge paanika ja elu läks hulga kehvemaks, kuigi tegelikult välises maailmas mitte midagi ei muutunud. Niisamuti on nüüd keemiapilvedega, seda on tehtud juba aastakümneid, alles nüüd on see toodud avalikkuse ette ja põhjusega ning inimesed võtavad osa. Kindlasti pole midagi halba end selle teemaga kurssi viimises, kuid seda peab tegema äärmiselt ettevaatlikult. Enamus inimesi kahjuks neelavad sööda alla, võtavad osa ja lasevad oma mõtteid juhtida.

Kahjuks oleme jõudnud punkti, kus inimesed, seda enesele teadvustamata, ootavad haigeksjäämist. See, mis haigeks teeb ja loodust hävitab, ei ole lennukitelt pritsitav keemia, see on inimeste lootusetus. Kui inimene kaotab elurõõmu ja lootuse, hakkab ka loodus hävinema, sest loodus on siin inimese jaoks. Loodus = Lootus. Kaotanud lootuse, loobume loodusest.

Igaüks, kes võtab endale rahulikult aega mõtlemiseks ja järelduste tegemiseks näeb keemiapritsimise tegelikult plaani läbi, see on lihtne. Ükski tumedate jõudude plaan ega trikk pole nii hea, et mõtlev inimene sellest lõpuks läbi ei näeks.

Meil arvatakse praegu,  et inimesed on millelegi tohutule jälile jõudnud ja hakkavad nüüd selle vastu võitlema. Tegelikult on see, mis praegu toimub, tumedate jõudude poolt juba ammu ette planeeritud. Keemiapritsimine mõeldi välja juba väga ammu. Sellel polnud inimestele mitte mingisugust suuremat negatiivset mõju. Nad nägid seda. Niisiis mõtlesid nad kavalalt välja midagi uut, midagi seletamatult vägevamat, midagi, mis on maailma kõige tugevam hävitusrelv-  valitseda inimeste mõtteid ja külvata hoopis sinna hirmu, paanikat ja lootusetust ehk mürki. Nad teavad, et inimese mõte on kõige tugevam relv Universumis, palju tugevam, kui mistahes füüsiline aine. Mõned, kes tõde natuke paremini tunnetavad, küsivad: “miks nad peaksid pritsima neid eluohtlikke mürke, kui nad ise elavad samuti siin planeedil? Miks nad peaksid hävitama iseennast?” – just sellised küsimused ongi algus ja selline mõtteviis aitab tõeni jõuda.

Siin ongi sellele küsimusele vastus ja ütlasi tõestus, et minu sõnades on tõde. Mis on eluohtlik ja hävitav, on inimese mõte, mille tumedad jõud on pannud keskenduma vaid hävingule ja surmale. Sellest füüsilisest mürgist pole suurt ohtu ja nad teavad seda, nad ise mõtlevad teisiti. Seda võib väga lihtsalt tõestada vaadates enda ümber ringi, just nüüd kui inimesed on teemast teadlikuks saanud, on hakatud järjest haigestuma. Mõeldakse välja ühe rohkem sümptomeid ja inimesed hakkavad neid enda peal märkama. Nägin paar päeva tagasi Facebookis postitust küsimusega: “Kas oled juba keemiapilve-gripis?”. Ära oli toodud kõik sümptomid, millest kellelgi pääsu pole. Nägin ühte inimest kogumas kokku oma tuttavate hädaldamisi oma peavalude ja nohu-köha üle ja neid siis jagamas. Haigust jagamas, juures oli küsimus, “kas sina ka oled juba haige?” Millal sina haigeks jääd? Me ootame, et sina ka haigeks jääksid.

Inimeste seas on lahti läinud absurdne mõtte-epideemia. See on hullem ükskõik millisest füüsilisest sõjast. Pean tunnistama, et see on vist siiamaani kõige kavalam ja läbimõeldum võte tumedatelt jõududelt, mis ma näinud olen! Aga nüüd on see aeg möödas. Mina olen selle alatu triki juba ammu läbi näinud ja näevad teisedki. See võib olla tumedate jõudude viimane jõupingutus, sellest õhkub meeleheidet. Nii paljud inimesed on avanenud ja hakanud Armastama, meie maailma muutus tohutult positiivsuse poole ja see panigi nad mõtlema välja midagi sellist.

Mida võib teha? Ainus, mida me saame teha, on armastada. Armastada kõiki, saada teadlikult armastust ka neile, kes vastutavad nende tegevuste eest. Kui need inimesed tunnevad seda armastuse soojust, saab nendes reageerida ja vastata ainult samasugune armastus. See võib olla inimeses uinunud, kui ta tärkab, siis inimene muutub. Armastav inimene ei taha kunagi kellelegi halba. Kõik halb on ainult armastuse puudusest.

Minu kohal on taevas alati selge, loodus mu ümber on täiesti puhas. Drunvalo puhastas Mer-Ka-Ba meditatsiooniga taevast nii, et täiesti pilves taevasse ilmus tema kohale puhas ringike. Pilved hajusid tema kohal. Meid on palju, üheskoos oleme võimsad, kui kõik nii taotleme ja kujutleme, saame taeva hetkega puhtaks. Ja ainult nii saame me ta puhtaks.

Veel midagi, millele võiks mõelda. Mis te arvate, kes on need anonüümseks jääda soovivad, siseinfot omavad isikud, kes praegu iga natukese aja tagant mõne kohutava, lootusetu, tohutult raske musta energiaga sõnumi meile läbi meedia edastavad? Kas ei ole siin tegu selle sama nähtusega nagu paar aastat tagasi puhanud illuminaatide-paanika puhul? Illuminaatidel oli samamoodi vaja midagi paremat, et inimeste pähe tungida. Nii nad hakkasid enda seast saatma niinimetatud “endiseid illuminaate”, kes siis meedias end paljastasid ja nende tegevusest rääkisid. Minu käest küsiti siis, miks nad omavad võimu, et tappa inimesi ja võimutseda valitsuse üle, aga ei suuda peatada ühte- kahte “põgenikku”, kes selle info paljastamisega nii ohtlikud peaksid olema? Aga sellepärast, et need põgenikud pole ülde mitte põgenikud, vaid osa plaanist.

Miks? Aga avage mõni YouTube’i või muu internetileht ja uurige neid teemasid ja “paljastusi”. Täpsem oleks öelda, uurige reaktsioone nendele paljastustele.  Kas leiate mõne Youtube’i video illuminaatidest, mille kommentaariumis ei käiks inimeste vahel tuline, viha ja agressiivsust täis sõna- ja energiasõda? Kui palju on nad suutnud nii lihtsa trikiga luua inimeste seas viha? Oh kui toitev ja hea on selline energia nende enda jaoks, nad lausa mõnulevad selle käes. Selline tume energia peletab armastust ja mõjub inimesele endale hävitavalt. Iga negatiivne tunne paneb kohe keha vananema ja haigestuma. Kui inimene ei ole õnnelik, ei ole ka tema keha terve. Keha reageerib inimese tunnetele ja mõtetele. Kui inimene mõtleb, et kõik on suremas ja hävinemas, kurvastab sellepärast, siis hakkavad tema keharakud end ise hävitama. Nad hakkavad tegema seda, mida inimene oma mõttega neid tegema paneb. See ongi tumedate jõudude plaan, nad tahavad panna inimesed ise end hävitama. Seevastu armastus on kõige tervendavam jõud. Niipea kui inimesesse ilmub armastusetunne, hakkab tema keha kiiresti tervenema ja puhastuma.

Kes ei suuda üle saada hirmust nende mürkide ees või ei usu, et inimmõte on füüsilisest mürgist tugevam, võiks uurida infot selle mehe kohta, kes jõi televiisoris ära surmava koguse mürki ja tema näidud ei muutunud, ta jäi täiesti terveks. Mitte miski väline ei mõjuta meid, kui me sellel ei lase end mõjutada.  See mees ei ole ainus niisugune näide.

Inimesed, avage oma silmad, nähke läbi nendest tobedatest võtetest mille eesmärk on peletada Maalt armastust. Me oleme valgusolendid, me koosneme armastusest, me vastutame emakese Maa eest ja teda päevast-päeva haigena, surevana ja saastatuna kujutlemine viib katastroofini. Muudame kohe oma nägemust Maast ja ta saab terveks! Lõpetage nende linkide jagamine, kus räägib ainult haigustest ja surmast, lõpetage piltide jagamine saastunud taevast! Lisage pilte puhtast taevast ja tekste positiivsete sõnumitega. See on erakordselt tähtis!

PS! See tekst tuli otse. Kindlasti on palju neid, kes sellega ei nõustu. Palun lugege seda rahulikult, ilma ärritumata.

Autor: Mari Metsallik

Allikas: http://elutahketoiduta.blogspot.com/2013/04/keemiapilved.htm

Be the first to comment

Leave a Reply