Miks võiks üks esimesi tööriistu olla parim akukettsaag?

Oma majja kolimine või suvila soetamine on paljude jaoks unistus, mille poole püüelda. Selle suure unistuse täitudes tekib kohe hulganisti küsimusi: kuidas valida parim akukettsaag, milline on hea tööriistakast ja üldse, mille ostmisest alustada?

Miks valida parim akukettsaag?

Isegi kui kolimise hetkel ühtegi tööriista ei ole, siis paari aasta pärast on kindlasti tekkinud juba korralik kollektsioon. Selleks, et need tööriistad tõesti toimiksid ja teineteisele pigem toeks oleksid, võiks tööriistade ostmisele läheneda veidi läbimõeldumalt, mitte lasta juhusel oma ostuotsuseid juhtida.

Väga palju loeb see, mida ja kus teha plaanitakse. Korteris elades ei leia ka maailma parim akukettsaag kuigi palju kasutust. Suvilas või eramajas on aga teine lugu. Seal võib STIHL mootorsaag olla lausa üks esimesi oste Profikeskus e-poest ning tänu mitmekülgsetele kasutusvõimalustele see jõude seisma ei jääks. Sobib see ju põhimõtteliselt kõige saagimiseks!

Kui ehitustööd on alles pooleli, võivad saagimist vajada prussid, OSB plaadid, parkett jne. Kolid aga valmis majja, leiab sealgi parim akukettsaag tihedat kasutust. Puude langetamine, okste lõikamine, võsa pügamine, küttepuude tegemine – need on mõned näited tööülesannetest, millega nii parim mootosaag kui akukettsaag eeskujulikult toime tulevad.

Seejuures on akukettsaed tööriistad, mille võib julgelt ette soetada, sest vaja läheb nagunii, siis teised tööriistad tasub muretseda alles reaalse vajaduse tekkides. Sellised on näiteks värvimiseks mõeldud pintslid-rullid, hekipügaja või lammutamiseks vajalik sõrgkang. Väga tarvilikud, ent pigem ühe kindla ülesande täitmiseks ehk niisama igaks juhuks seisma ei ole mõtet neid osta.

Mõtle alati mitu sammu ette

STIHL akukettsaag on hea ost ka mugavuse mõttes. Näiteks ei või bensiinimootoriga mootorsaagi siseruumides kasutada. Parim akukettsaag pakub rohkem vabadust – kasuta ka siis, kui vaja on töötada garaažis või kuuris. Nii saab osa töödest tehtud isegi siis, kui väljas valitsevad miinuskraadid või kallab vihma.

Aku pakub ka teistmoodi mugavust. Kui tihti juhtub, et samal ajal leiavad kasutust akuketassaag, akutrimmer ning akulehepuhur? Tõenäoliselt kasutad ikkagi ühte masinat korraga. Nii on mugavusotsus seegi, et valid Farron e-poest ühe ja sama sarja tooted, mis saavad akut ja laadijat jagada. Vähem muretsemist, kuhu kõik tööriistad laadima sättida ja mis seal salata, see säästab ka raha, kui ei pea igale masinale oma akut ja laadijat juurde ostma.

Väikesed aga olulised!

Minnes suuremate tööriistade juurest väiksemate juurde, siis kindlasti on tarvilik tööriistakast. Sinna käivad väiksemad, ent sellest hoolimata väga olulised remonditarvikud. Alustuseks on hea, kui on olemas pikk mõõdulint, kruvikeerajate komplekt, näpitsad, vaibanuga, haamer, lood ning multitööriist.

Muidugi võiks kõik eelmainitu mahutada mõnda sahtlisse või suvaliste karpidega kuskile riiulinurka, kuid korralik tööriistakohver on palju funktsionaalsem. Esiteks on täpselt teada, kus vajalik tööriist asub. Teiseks saad kohvri endaga alati kaasa võtta. Nii on töötegemine mobiilne ja efektiivne. Nendele tööriistadele, mida läheb tarvis harvem, võib planeerida kindla koha kuuri või garaaži.

Kvaliteetsete tööriistade abil kulgeb ka töötegemine tõhusamalt ja toredamalt. Akutrell, vajalike vahenditega täidetud tööriistakohver ja parim akukettsaag on töövahendid, millega saab pea iga kodune ehitusmure kiire lahenduse.