Millisesse koju valida nurgadiivan?

Nurgadiivanvoodid - vali sobilik Nurgadiivanvoodi

Elutuba on mugav paik perekonna ja sõpradega ajaveetmiseks. Kaminakolle, avar välivaade muudavad elutoad õdusaks, mugavuse aga tagab tihtipeale just diivan. Diivan on toa kõige olulisem mööbliese. Diivaneid leidub sisustuspoodides palju, kuid kõige enam on populaarsust kogunud just nurgadiivanid. Miks valida nurgadiivanit ja millisesse elutuppa sobib see kõige enam?

Diivanid on ühed kõige ostetumad ja kõige tihedamini kasutatavad esemed. Seega tuleb eriti hoolikalt valida kvaliteetne ja vastupidav diivan. Diivanid, mis püsivad, on kergelt leitavad Home4you kaubamajast. Home4you on ka üks paljudest ettevõtetest, kes müüb diivanite maailma hitti – nurgadiivaneid.

Nurgadiivan on suurperedele – nurgadiivanid on suured ja seega mahutavad korraga istuma palju inimesi. Kui sul käib palju külalisi või on suur pere, siis nurgadiivan on asendamatu just sinu elutoas. Nurgadiivanit on palju kergem ruumi paigutada kui mitmeid väikeseid diivaneid ja tugitoole, mida vajad paljude inimeste korral.

Nurgadiivan on praktiline – enamik nurgadiivaneid on diivanvoodid ehk neid saab kiirest lahti võtta ja voodiks muuta. Parim lahendus külaliste majutamiseks!
Lisaks diivanvoodi funktsioonile on paljudel nurgadiivanitel ka mahukad panipaigad, kuhu saab asetada erinevaid esemeid: tekke, patju, voodipesu, riideid jms.

Nurgadiivan on stiilne – modernse lahendusega koju sobib nurgadiivan nagu valatult. Veelgi enam, seda saab kasutada suure ruumi eraldamiseks. Nurgadiivan on paljudes suurtes köök-elutubades paigutatud just ruumi keskele, et loomulikult eraldada kahe erineva funktsiooniga ruumi osa.

Soetades nurgadiivani tuleb kindlasti arvestada sellega, et väikeses ruumis võib see mõjuda ebaloomulikuna. Nurgadiivan sobib aga ideaalselt suurematesse tubadesse!