Mobiiltelefonide tarvikud teevad elu mugavamaks

Kui uus ja uhke nutitelefon välja valitud, siis mida tasub sellele lisaks osta? Erinevate mobiiliaksessuaaride maailm on kirju ja kuigi mõni lisatarvik tundub huvitav ja äge, ei pruugi see olla just sulle vajalik.

Akupank lubab telefoni kauem kasutada

Akupank on suureks abiks telefoni aku toetamisel ja kasutusaja pikendamisel. Nutitelefonid muutuvad üha võimsamaks, kuid akud ei suuda sellega sammu pidada.

Varasemalt võis normiks olla nädala ühe laadimisega kasutatav telefon. Nüüd on tavapärane telefoni laadimine vähemalt kord päevas. Kuna akupanka saab endaga mugavalt kaasas kanda, ei ole vaja muretseda telefoni laadimise pärast. Kaup24.ee e-poes on saadaval suur valik väga erineva mahutavusega seadmeid, nii et vastavalt vajadusele leiabd sobiva mudeli.

Kõrvaklapid toovad muusika sinuga igale poole kaasa

Korralikud kõrvaklapid võivad tunduda ebavajalikuna kui telefonil endal on juba head kõlarid, aga mitte alati ei ole võimalik otse telefonist muusikat mängida. Vastupidavad ja hea heliga klapid muudavad muusika kuulamise palju meeldivamaks kogemuseks.

Kaitse telefoni kukkumise, ilmastiku ja kriimustuse eest

Telefoni kaitsmiseks tasub kindlasti osta sobiv ümbris. Kas raamatutüüpi kaaned, kaaned, mida saab kasutada ka rahakotina või lihtne silikoonümbris. Soovides telefoni ilmet väheke lõbusamaks muuta, on saadaval ka lõbusad kotikesed, mida võib naljaga pooleks nimetada ka mobiilisokiks. Kui ümbris ei kaitse telefoni ekraani, võib lisaks ümbrisele soetada ka ekraani kaitsekile või kaitseklaasi.

Uue telefoni kogemata maha pillamise tagajärjeks võib olla mõranenud ekraan või hullemat. Korralikud kaaned, mobiilisokk või ümbris teevad telefoni kaasaskandmise ja kasutamise mugavamaks ning kaitsevad ekraani kriimustuste eest.

Telefon igale poole kaasa

Mobiiltelefoni käsivarrele kinnitamise ümbris võib tunduda natuke liig, kuid tegu on väga kasuliku aksessuaariga. Telefoni käe peal kandmise võimalust eelistavad eriti inimesed, kes tegelevad spordiga, sest taskus loksuv telefon on üheaegselt nii ebamugav kui võib ka lihtsalt välja kukkuda.

Käsivarrele kinnitatud telefon võib ootamatult mugavaks osutuda aga ka teistes olukordades, kus on vaja käed vabad hoida aga taskuid pole – miks mitte koduaias aiatöid tehes või suvepäevadel rannas lõbutsedes? Ja autojuhtidel tasub meelespidada korraliku autohoidikut, millega telefon autos oma kohale kinnitada. Hinnavaatluse foorumis on autohoidikute teemal vana, ent endiselt kasulik arutelu sellel lingil.

Uus tegija turul – popsik

Üks uuemaid telefoni tarvikuid on väike kuid eriti kasulik vidin popsocket – ehk popsik. Telefoni taha kinnitatavat ümmargust ketast saab sättida erinevate nurkade alla ja telefonist kaugemale tõmmata. See lubab telefoni eri nurkade alla seada, tehes näiteks telefoni laual kasutamise ja videode vaatamise tunduvalt mugavamaks.

Abiks on see ka neile, kelle uus nutitelefon on küll silmale uhke ent käele ebamugavalt libeda disainiga. Popsik pakub võimalust telefonist kindlamalt kinni hoida, nii et see käest ära ei libise. Öeldakse, et selfiede tegemise muudab popsiku kasutamine hulga lihtsamaks.

Need on vaid mõned näited erinevatest aksessuaaridest, mida võib oma telefonile juurde osta. Olenevalt sinu soovidest, vajadustest ja kasutusharjumustest osutub mõni lisatarvik kindlasti kasulikumaks, kui teised. Mõtle enne ostu hetked, missuguseid lisasid sa enda telefonile reaalselt vajad ning tee ostuotsused sellest lähtuvalt.

Kaup24.ee soodsa hinnaga mobiilide valiku leiad lingilt – https://kaup24.ee/et/mobiiltelefonid-foto–videokaamerad/mobiiltelefonid-ja-aksessuaarid/mobiiltelefonid

Kaup24.ee – telli internetist, säästa aega ja raha!