Naine, kes näeb välja 30, kuid on tegelikult 71-aastane

71 aastane naineUsutavasti tahab iga naine olla igavesti noor ja kaunis. USAs elav 71-aastane naine on suurema osa enda elust olnud toortoidu dieedil ning väidetavalt on just seetõttu tema ilme ka kortsudeta ning välimus justkui 30-aastasel.

Iga naine – ja tõenäoliselt ka iga mees – tahaks olla igavesti noor nii hingelt kui ka välimuselt. Esimesega ehk väga suuri probleeme ei tekigi, aga teise saavutamine on juba veidi raskem. Kuidas välja näha noor, ennetada kortse, halle juukseid ja muid vanusega kaasnevaid ilminguid?

USAs Florida osariigis elab naine nimega Annette Larkins, kes on enda mehega abielus olnud juba 55 aastat ning kui koos välja minnakse, vaadatakse, et mees on väljas kas enda tütre või verinoore naisega. Paraku on mõlemad 71-aastased – lihtsalt naine näeb välja justkui oleks tal vanust tagasihoidlikud 30 aastat. Kuidas nii? Tõenäoliselt mõtleksid enamik inimesi, et ju on tegemist ilukirurgide kätetööga. „Mina ei ole lasknud ega lase enda keha kallale ühtegi noaga arsti. Minul on selle asemel nn Nooruse Allikas!” nendib naine. Viimase all mõtleb naine koduaias olevat peenart, kus ta kasvatab palju erinevaid taimi.

Annette’i näol on tegemist äärmusliku vegetaarse toidutabeli järgijana. Ta ei söö absoluutselt midagi loomset ning ei tarbi seega ka piimatooteid ja kala ning samuti ei joo naine kohvi ega teed. Kõik, mida ta sööb, pärineb tema „Nooruse Allikast” ehk kodusest aiast, kus naine endale sobivaid köögi- ja puuvilju kasvatab. Lisaks nendele tarbib naine ka igasuguseid pähkleid ja seemneid, mis tema sõnul annavad piisavalt energiat ja vajalikke toitaineid. Kõik Annette’i söödavad toidud on praadimata, keetmata ja küpsetamata.

„Ma olen väga elav. Ärkan igal hommikul kell 5.30 ja alustan toimetustega. Ma ei tunne terve päeva jooksul kordagi väsimust,” ütleb Annette. Kui naiselt küsiti, kellena tema abikaasa töötab, siis 1960ndatel omas mees lausa lihapoodi ning just sellest ajast saati hakkaski naine ranget dieeti pidama. Nimelt tekkis 1963. aastal naisel sisemine vastuseis loomse toidu vastu. Ta lisabki, et tema pole juba pool sajandit enda toitumisstiili tõttu haige olnud ega pidavat mingeid ravimeid neelama, samal ajal kui tema mees on olnud haige kümneid ja kümneid kordi. Siinkohal ütleb ka Annette’i abikaasa Amos, et oleks pidanud sarnase dieediga algust tegema, kui ta naisega kohtus. „Võimalik, et minagi oleks siis veel nooruslik nagu seda on minu imekaunis naine!” nentis Amos.

Vaata pilte 71-aastasest Annette’ist siit ja siit.

Allikad: www.wptv.com, www.beforeitsnews.com, www.worldtruth.com, www.transitionmovement.com

Foto: http://www.wptv.com/dpp/news/ageless-woman

Be the first to comment

Leave a Reply