Naine, kes süstis näkku toiduõli

näkku toiduõliBeebipehme nahk ja ilusüstid olid korealase Hang Mioku kinnisideeks. Arstide sõnul on naisel psühholoogiline probleem ja nad keeldusid talle edasise ilukirurgia osutamisest. Hang Mioku süstis endale seejärel näkku toiduõli, mis jättis naise näost alaliselt moonutatuks.

Ilukirurgia sõltlane Hang Mioku süstis endale näkku toiduõli pärast seda, kui arstid keeldusid talle silikoonsüste tegemast. Endine modell on pärastDIY-iluravi püsivalt moonutatud, tema nägu on tugevalt paistes ja armiline.

Naise õnnetut olukorda kajastati ka Korea televisioonis, mille kaudu annetati televaatajate poolt sadu tuhandeid jeene, et tasuda korrigeeriva operatsiooni eest. Esimese kümne operatsiooniga eemaldati naise näost ja kaelapiirkonnast kokku 260g silikooni, õli ja muid võõrkehasid. Arvukatest operatsioonidest hoolimata on endise modelli väline ilme moonutatud näo tõttu siiani rikutud ja ta soovib, et ta poleks seda kunagi teinud.

Hangi esimene iluprotseduur viidi läbi kui ta oli 28-aastane, pärast mida kolis naine Jaapanisse, kus ta jätkas protseduuridega. Siledam ja pehmem nahk muutus kiiresti naise kinnisideeks ning lõpuks pidid arstid edasiste protseduuride teostamisest keelduma, kuna tema nägu oli nendest märgatavalt laiemaks muutunud.

Kuidagi õnnestus tal enda kätte saada pudel silikooni, misjärel süstis ta seda endale ise näkku, aga kui pudel otsa lõppes, hakkas ta kasutama tavalist toiduõli. Tema nägu oli sellest niivõrd moondunud, et tema enda vanemadki ei tundnud teda ära ning ta sai kohalike laste naerualuseks. Arvukate annetuste eest on suudetud naise nägu küll operatsioonidega parandada, aga sellest hoolimata on see endiselt suuresti moondunud.

Allikas: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2320679/Korean-woman-Hang-Mioku-injects-COOKING-OIL-face-refused-plastic-surgery.html?ICO=most_read_module

Foto: http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/05/07/article-2320679-19A8F99A000005DC-971_634x390.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply