Raha teenimine artiklite kirjutamisega

Raha teenimineMe tahame sind aidata. Me tahame aidata sinul raha teenida. Me tahame, et sinu müüginumbrid suureneksid. Me tahame, et inimesed oleksid targemad. Ning me tahame, et sa oleksid eluga rahul. Anname sulle paar nippi, mida rakendades on sul võimalik jõuda enda eesmärgile lähemale. Kuidas panna artiklite kirjutamine läbi vabameedia.ee keskkonna endale raha teenima?

Oleme kõik kuulnud nendest müütidest, kuidas keegi teenib internetis raha. Ütlen kohe ära, et lihtsat ei ole siin midagi, kuid see on siiski võimalik, aga aeganõudev. Kui sa mõtled, et ehitad endale ühe päevaga korraliku tuluallika, siis selleks pead kahjuks minema panka röövima. Pühendumise korral on selles keskkonnas aga võimalik raha teenida küll.

Esimene teenimisallikas on artikliturundus. Et sellega raha teenida, peab sul olema mingisugune äritegevus, mille pealt raha teenida. Artikliturundus aitab suurendada müüginumbreid ning kasvatada tulu. Kui sul on toode ja/või teenus, mida juba müüd, kuid soovid selle müüginumbreid veelgi suurendada, siis hakka ainult kirjutama! Milline on hea artikkel?

Teiseks pakub vabameedia.ee keskkond välja partneruturunduse programme. Partnerturundus on traditsiooniline soovitusturundus, kus sina teed tootele ja/või teenusele reklaami ning teenid toodud külastatavuse pealt raha. Turul on väga palju erinevaid partnerturunduse (“affiliate marketing”) programme, kuid siinkohal soovitaksin eBay partnerlusprogrammi. Enamikel eestlastel on täna pangakaart, millega saab internetis maksta ning paljud inimesed juba usaldavad eBay keskkonda. eBay partnerlusprogrammist on lähemalt juttu siin: eBay partnerturundus. Siinkohal tekib küsimus, kuidas teistele enda toodet soovitada? Loo tootest artikkel ehk arvusta kasutatavat toodet ning hakka seda turundama. Arvustuse kirjutamise kohta saad lugeda siit: Kuidas kirjutada arvustust? Arvustuste kirjutamisega on raha teenimise võimalus täiesti reaalne, kuna inimesed usaldavad neutraalset isikut ehk arvustuse kirjutajat. Turu-uuringud on näidanud, et enamiku USAs müüdud tehnika on inimesed ostnud just tänu arvustustele.

Kui sa tunned mingi valdkonna vastu kirge, siis alusta nende toodete ja/või teenuste arvustamisega. Kui sa oled selles või milleski muus asjatundlik ja pädev, siis filmi videosid ning kirjuta artikleid mõne toote kohta, mida sul on võimalik läbi eBay partneruturunduse programmi vahendada. Võtame näiteks tõukeratta. Mis on antud toote puhul olulised aspektid? Oletan, et hea tõukeratas peaks olema kerge, kuid samas vastupidav. Kihvt disain ei ole sugugi vähemoluline. Siinkohal teeksin eksperimendi, kus vaatlen tõukeratta vastupidavust, kasutades erinevaid ja huvitavaid lähenemisi (nt lasen autol sellest üle sõita jne). Oluline on teha asju, mis on teistele põnevad ning seeläbi ka jagamist väärt. Eksperimendist teeksin video ning juurde kirjutaksin vabameedia.ee keskkonda huvitava artikli, mida jagaksin ka sõprade-tuttavatega. Lisades veel juurde lingi, kust ratast on võimalik soetada, on inimesed seda ka rohkem motiveeritud tegema. Sina aga teenid just selle pealt, et suunasid inimesed ostukeskkonda. Sedasi töötab soovitusturundus.

eBay partnerlusprogramm on väga hea võimalus enda sissetuleku suurendamiseks ning kindlasti on ka sinul mõni hobi, milles oled valmis teistele eeskujuks olema.

Foto: http://katdish.net/wp-content/uploads/2012/04/writing_for_money.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply