Uued iPhone’id purustasid müügirekordi

Uued iPhone’idApple teavitas, et esimese nädalavahetusega müüdi kokku üle üheksa miljoni iPhone 5S ja iPhone 5C mudeli. Võrdlusena võib välja tuua eelmise aasta, mil Apple müüs „kõigest” viis miljonit iPhone 5 mudelit. Sellised numbrid ületasid isegi ekspertide ootusi, purustades eelmise aasta rekordi pea kahekordselt.

„See on meie parima müüdavusega iPhone siiani. Nõudlus telefoni järgi on olnud tohutu ning kuigi müüsime välja kogu meie algse tarne, siis saabuvad uued iPhone’id peagi taas poelettidele. Hindame kõigi kannatust ning töötame kõvasti, et täita klientide nõudlus,” ütles Apple’i tegevjuht Tim Cook uhkelt.

Pressiteate kohaselt kasutab Apple’i voogteenust iTunes Radio juba 11 miljonit kasutajat. Lisaks teavitas Apple, et üle 200 miljoni kasutaja on endale alla laadinud uue operatsioonisüsteemi iOS 7. Ka see number purustab eelmise aasta rekordi kahekordselt.

Uus iPhone 5S tuli 20. septembril müügile üheksas riigis, k.a USAs, Hiinas, Saksamaal, Jaapanis ja Suurbritannias. Aasta lõpuks tuleb toode müüki ka teistes riikides, sh Eestis.

Allikas: 9To5Mac, Kahvel

Foto: http://cdn.macrumors.com/article-new/2013/08/iphonecomparison.png

Be the first to comment

Leave a Reply