Venemaal visati lastekodulaps prügimäele

VenemaalVenemaal Tšeljabinski piirkonnas topiti 9-aastane Nastya prügikotti ning visati prügimäele. Esialgsetel andmetel eelnes intsidendile lastekodu territooriumil toimunud tüdrukutevaheline kaklus.

Vaatamata saadud vigastustele – prügikotis olid purustatud klaasikillud – õnnestus ohvril prügikott jalgadega katki rebida ja põgeneda. Jõudes videovalve kaamerateni, hakkas tüdruk abi kutsuma, kuid keegi ei aidanud teda. Appikarjeid kuulsid hiljem teised lastekodulapsed, kes aitasid Nastyal nööridest vabaneda.

Tüdruk pöördus lastekodu kasvataja juurde, kuid viimane ei reageerinud probleemile ning saatis tüdruku ise probleemile lahendust otsima. Tüdrukul tekkis närvivapustus ning ta saadeti haiglasse.

Tüdruku vanaema, kes ei saa enda terviseprobleemide pärast lapselast kasvatada, pöördus lastekodu direktori juurde, kuid ka nemad keeldusid politseid välja kutsumast. Seejärel pöördus pensionär kohaliku õiguskaitseametniku juurde.

Õiguskaitseametnik organiseeris tüdrukule arstliku läbivaatuse ning kohtumise psühholoogiga. Psühholoogi sõnul räägib tüdruk tõtt ning vanemad lastekodulapsed tõepoolest toppisid 9-aastase Nastya prügikotti ning viskasid seejärel prügimäele. Tüdruku narrimine oli kestnud juba ligikaudu üheksa kuud.

Allikas: http://24smi.org/news/11464-vospitannicu-detdoma-v-chelyabinske-vybrosili-na-s.html

Foto: http://24smi.org/public/media/news/2013/08/16/1376640644-vospitannicu-detdoma-v-chelyabinske-vybrosili-na-s.jpg.625x440_q95_crop.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply