7 viisi kuidas olla spordiennustuses edukam

Spordiennustus

1. Arendage välja oma nišš. Parim võimalus spordivõistluste tulemustele panustades raha võita on siis, kui arendate välja oma nišši ja selles toimuvat pingsalt jälgite. Kui Teist saab ekspert ühel alal, siis on Teil hea võimalus kihlveokontorit võita. Tehke selgeks oma meeskondade tugevused ja nõrkused ning õppige tundma seda, kuidas nad mängivad kodus ja kuidas võõrsil. Pange tähele muutusi meeskonna kvaliteedis võrreldes eelmise hooajaga ja hinnake muudatusi mängijate ja juhendajate koosseisus. Kindlasti tuleb jälgida ja kursis olla vigastustega.

2. Hinnake meeskonda objektiivselt. Panustage targalt, hoides oma valikud võrdlemisi piiratud. Kui olete meeskonna fänn, siis vältige emotsionaalset panustamist. Hinnake meeskonna võimalusi objektiivselt ja jätke emotsioonid kõrvale.

3. Panustage tõenäosuse vastu. Teatud meeskondadel on alati suur avalik huvi nende tulemuste vastu. Kõrge tulemuslikkusega on tihti võimalik panustada, kui panustada selliste meeskondade vastu, kelle puhul kihlveokontorid koefitsiente avaliku arvamuse suhtes kohendavad. Sellisel juhul on autsaideril tihti parem võimalus võita kui koefitsiendid seda peegeldavad või antakse autsaiderile liigsuur võimalus suurelt kaotada.

4. Ärge üritage oma kaotusi korvata. Juhul, kui Te satute paratamatult esineva kaotuste jada otsa, siis ärge sattuge paanikasse ja tehke tüüpilist viga, et hakkate suuremaid summasid oma kaotuste korvamiseks panustama. Selle asemel vaadake üle oma panustamismeetodid ja vähendage oma panustatavaid summasid, kuni uuesti võitma hakkate. Oma kaotuseid tagasi teenida üritades teete suurima vea, mida mängur teha saab. Kui jälle võitma hakkate, siis suurendage oma panuseid regulaarselt ja vähehaaval.

5. Olge tähelepanelikud kihlveokontori komisjonitasude suhtes. Panustage mängudele ja liigadele, kus kihlveokontori komisjonitasud on kõige väiksemad. Tihti on sellisel juhul tegemist spordiala või -aladega, millega kihlveokontor kõige enam tegeleb ja seega, milles ta ka kõige efektiivsem on. Vaadake näiteks, mida pakub Triobet enda spordiennustuse lehel.

6. Panustage süstemaatiliselt ja pidage täpseid märkmeid. Panustades süstemaatiliselt ja analüütiliselt, on võimalik parandada oma võimet toimuvat hinnata. Täpsete märkmete pidamine oma panustamistegevuse kohta aitab tõsta võiduprotsenti. Statistiliste märkmete pidamine aitab ühtlasi vältida destruktiivseid panustamismustreid ja samal ajal võimaldab see märgata ka trende, mis võivad Teile eelise anda.

Valiku tööriistu märkmete tegemiseks leiate siit: http://www.bettingsystemnotes.com/

7. Harjutage head ümberkäimist rahaga. Kui Te hakkate sporditulemuste peale kihla vedama, siis on oluline panustamiseks panna kõrvale kindel osa oma rahast. Vältige seda, et oma võite kohe uuesti millegi peale panustate. Isegi kui Te ei järgi standardset 50% reeglit, siis pange vähemasti osa oma võitudest ikkagi tagasi oma taskusse.

Kui soovid spordiennustusega koheselt alustada, siis Triobet annab uutele kasutajatele tasuta raha ning duubeldab teie esmase sissemakse!