Abielupaar sai McDonald’sist eine asemel koti sularahaga

McDonald'sist koti sularahagaUSAs Tennessee osariigis sai abielupaar suure üllatuse osaliseks, kui nad sõitsid läbi McDonald’si „Drive-In’ist” ja said hommikusöögi asemel koti 1000 dollariga.

Greg Terry avas kodus koti, et hamburgeri järele haarata, kuid sai kohe veast aru. Ei võtnud kaua aega, kuni ka McDonald’si töötaja enda eksitust taipas ning läks paari juurde koju, kus viimased talle viivitamatult sularahakoti ulatasid. „See oli õige asi, mida teha,” lausus Greg.

Sularaha pidi tegelikult minema panka hoiusesse, aga see anti kogemata Drive-In’is ära. „Seal oli piisav kogus raha, et poodlema minna,” naeris Stacey Terry. „Me ei mõelnud sellele aga pikemalt ning kui helistati ja öeldi, et tegemist on eksitusega, andsime koti kohe tagasi,” lisas naine.

Kiirtoiduketi esindaja Phil Gray lausus järgmist: „Oleme tänulikud sellele kliendile, et ta meie viga mõistis. Kindlasti uurime välja, miks selline viga tehti, aga mis kõige tähtsam, on hea teada, et oleme osa ühiskonnast, mille väärtusi peegeldas antud indiviidi tegevus.”

Pole kahtlustki, et perekond Terry ootab enda järgmist külastust McDonald’si kiirtoidurestorani.

Allikas: Huffington Post

Pilt: http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01508/McDonald_s_1508453c.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply