Basseinid ja veemõnud koduaias

Basseinid ei ole ammu vaid luksuskaup, mida saavad omada vaid vähesed inimesed. Tänu laialdasele valikule on võimalik soetada enda koju kas täispuhutav või statsionaarne bassein. Soojad suved lausa kutsuvad ujuma ja end päeva jooksul jahutama. Ja basseinid on just selle jaoks ju mõeldud. Leia basseinid ja veemõnude nautimiseks mõeldud tarvikud Hansaposti ja Kaup24 e-poodide valikust.

Millised basseinid on ideaalsed koduaeda?

Siiski on meie soe aeg lühikene ja väljas kasutatavad basseinid ei leia rohkem kui kolm-neli kuud aktiivset kasutamist. Sel põhjusel ei ole basseini ehitus alati kõige mõistlikum ja rahakotisõbralikum ettevõtmine. Meie kliimavöötmes on hoopiski parimaks valikuks sellised basseinid, mida saab üles panna vastavalt vajadusele, näiteks vaid suviseks hooajaks või vaid mõneks nädalaks. Kui otsid basseini, mis oleks mõeldud peamiselt lastele sulistamiseks, siis väikesed täispuhutavad basseinid on ideaalseks valikuks. Need on väga kergelt täidetavad ja neid saab paigutada pea igale poole. Olgu selleks siis terrass või lihtsalt muruplats sinu hoovis. 

Suuremate vajaduste täitmiseks tuleks aga vaadata juba teistsuguseid basseini lahendusi. Olemas on ka nii öelda karkassita basseinid, mis on vahepealseks lahenduseks statsionaarsetele karkassiga ja täispuhutavatele basseinidele. Sellised basseinid on juba suuremad ja palju stabiilsemad, sobides hästi ujumiseks ja veemõnude nautimiseks tervele perele. Sulpsa kogu perega basseini ja naudi jahutavat suplust! 

Kui ostad basseini, mille soovid hoida üleval kogu suve vältel, siis leia basseinile mõeldud kate, et hoida seda puhtamana. See muudab basseinivee puhastamise palju lihtsamaks.

Basseinid ja muud veemõnud

Kui sinu jaoks ei olegi bassein oluline, vaid otsid teisi alternatiive sellele, siis võid kaaluda kas kümblustünni või massaaži basseini soetamise peale. Kui basseinid pakuvad tavaliselt rõõmu lastega peredele, siis viimased on ideaalsed leibkonda, kus kasvavad suuremad lapsed või kus soovivad täiskasvanud endale mõnusat jahutust kuumal suvepäeval või pärast saunaskäiku. Kümblustünn leiab kasutust aastaringelt, sest selle vee saab kütta kuumaks ning seda nautida ka kõige jahedamatel päevadel. Naudi talviselt kargel õhtul tünnisauna mõnusid ja kaunist tähistaevast. Kui armastad mullivanne, siis on sinu jaoks massaaživann. Ka mõned basseinid on saadavad massaaži funktsioonidega, aga kui see jääb sinu jaoks liiga suureks, siis spetsiaalne vann, mida välitingimustes kasutada, on just see õige. Paiguta see terrassile või aianurka, loo endale mõnus ja hubane nurk, kus on lisaks basseinile ka võrkkiik, aiamööbel.

Veetarvikud basseini

Ükskõik, kas sul on kodus suurem või väiksem bassein, muuda selles viibimine mõnusaks ja lõbusaks. Seda eriti laste jaoks – osta basseini pallid, vannipardid, veepüstolid ja palju muud, mis muudavad ühe sooja suvepäeva basseinis eriti meeldejäävaks ja lõbusaks. Mängi koos lastega ja võta kõik soojadest suvepäevadest. Usu meid, see on väga lõbus viis, kuidas aktiivselt aega veeta.