Brasiilia surnuaias ärkas mees ellu

Brasiilia surnuaedBrasiilias ehmatas üks naine end peaaegu surnuks, kui külastas surnuaias lähedase hauda ja täheldas kaugemal ühest madalamast hauast mehe liikumist.

Naine arvas algselt, et mees on surnuist üles tõusnud. Summutatud hääli kuuldes läks ta asja lähemalt uurima ning nägi hauast välja ulatumas mehe käsi ja pead. Suures hirmus jooksis naine minema, kuid tuli hiljem tagasi, sest sai aru, et mees on elus.

Hädaabisse helistades ei usutud esialgu naise öeldut ning arvati, et tegemist on narrikõnega. Seetõttu läks naine kalmistu juhataja juurde ja rääkis, kuidas üks mees on elusalt maetud. Seejärel saabus kohale ka hädaabi, kes leidis mehe vaevu teadvusel olevat.

Kohaliku politsei sõnul oli mees endine linnavalitsuse töötaja. Väidetavalt osales mees kakluses, mille käigus ta teadvusetuks peksti ning hiljem surnuaeda toodi ja hauda visati.

Tegemist ei ole esimese korraga, kui Brasiilias inimene pärast rünnakut elusalt surnuaeda maeti. Käesoleva aasta septembrikuus rünnati kodutut meest labidaga, lämmatati plastikkotiga ning maeti elusalt liiva alla. Elustamiskatsetest hoolimata suri mees hiljem haiglas.

Allikas: Shocking Times

Foto: http://www.shockingtimes.co.uk/wp-content/uploads/2013/11/Sao-Paulo-graveyard.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply