Brasiilias tsemenditi auto remonditava kõnnitee külge

Auto kõnnitee küljesBrasiilias juhtus üks omamoodi lugu, kui autoomanik ei parkinud enda autot mujale, et teetöölised saaksid kohalikku kõnniteed remontida. Teedeehitajatel ei jäänud muud üle kui auto kõnnitee külge tsementida.

Valesti pargitud auto toob endaga tavaliselt kaasa parkimistrahvi või auto puksiiriga teisaldamise. Brasiilias suutsid autoomanik ja teedeehitajad täiesti uskumatul moel tülli minna, nii et asi päädis lugejale ehk naljaka, ent samas ka kurioosse lahendusega ehitajate poolt.

Brasiilias Belo Horizontes parkis Mark Drummond enda Volkswagen Caddy’t juba aastaid kõnniteel ühele ja samale kohale. Selline parkimine oli täiesti lubatud, kui on arvestatud jalakäijate mugavusega ning selle aja jooksul ei saanud mees parkimise kohta kelleltki teadaolevalt ka ühtegi etteheidet.

Olukord väljus kontrolli alt, kui kohaliku teeparanduse eest vastutav ettevõte palus mehel enda masina kõnniteelt eemaldada ja võimaldada neil parandustööd lõpetada. Kuna mees keeldus aga enda autot mujale parkimast, otsustasid teetöölised auto tsemendi sisse panna. Töölised pidid enda töö lõpule viima, sest seda nõudsid nende sõlmitud lepingud. Kohalike elanike survel Brasiilia maanteeameti poolt olukorda lahendama läinud ametnikud jõudsid tüli lahendama alles siis, kui autorattad olid juba tsementi tahkunud.

Igatahes on rikutud auto omanik Mark Drummond esitamas kohalikule ehitajale rahalist nõuet kahjustatud auto kõnniteelt kättesaamise kohta. Võimalik, et mehel on isegi võimalus võita, sest tema sõnul on tal lubatud seal parkida ning mingeid reegleid mees sellega rikkunud ei ole.

Allikad: www.carthrottle.com, www.beforeitsnews.com

Pilt: cdn.carthrottle.com/wp-content/uploads/2013/12/car-cemented-.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply