Mees, kelle kodu kaunistab 86 jõulukuuske

86 jõulukuuske kodusJõulude ajal kaunistatakse enda elamist erinevate temaatiliste ehetega ning tavaliselt tuuakse koju ka jõulukuusk. Kes meist aga kujutaks ette elamist, kus on aastaringselt 86 kuuske? Just nii palju jõulukuuski on Brandon Smithi nimelise mehe kodus, sest viimasel on hobiks neid koguda.

Jõuluaja ootust näeme kõikjal – alustades tänavatega ja lõpetades poelettidel. 31-aastase Brandon Smithi kodus on jõuluootust näha aga lausa 86 kuuse näol. Tegemist on küll kunstlike kuuskedega, kuid neid on mehel nii punaseid, sinised kui ka kollaseid. Mehe huvi jõulukuuskede vastu sai alguse kümme aastat tagasi pelgalt hobina, mis on nüüd välja kujunenud kiindumuseks. Iga aastaga lisandub mehe kogusse uusi jõulukuuski, tänavu on neid juurde tulnud kaheksa tükki.

1400 ruutmeetri suuruse maja pea iga vaba koht on täidetud kuusega. Neid leidub olude sunnil isegi juba vannitoas ja magamistoas. Jõulude ajaks ehib mees loomulikult kõik kuused ka kaunistuste ja valgustusega. Praeguseks on mees loendanud jõulutulede arvuks enam kui 52 000.

Mees ei kogu ega hoia kuuskesid vaid enda jaoks. Brandoni kodu uksed on kuusekollektsiooni näha soovivatele külastajale avatud igal detsembri õhtul ajavahemikul 18-22. Sissepääs on tasuta, kuid mehe sõnul on väga oodatud annetused Tennessee osariigi Greenwoodi linna kohalikule Riley lastehaiglale. Smithi sõnul on olnud aastaid, kus külastajate arv on küündinud tuhandeni, praeguseks on käesoleva aasta seisuga kuuski vaatamas käinud enam kui 600 inimest.

Allikad: www.abclocal.go.com, www.keyt.com, www.theindychannel.com

Pilt: www.tribkiah.files.wordpress.com/2013/12/screen-shot-2013-12-13-at-12-31-46-pm.png

 

Be the first to comment

Leave a Reply