Lotoga 40 miljonit dollarit võitnud mees annetab kogu raha heategevuseks

Lotovõit 40 miljonitKanadast pärit mees, kes võitis käesoleva aasta maikuus lotoga 40 miljonit dollarit, on otsustanud iga viimse kui sendi erinevatele heategevuslikele organisatsioonidele annetada.

Tom Crist sai enda lotovõidust teada juba käesoleva aasta maikuus, kuid ei taotlenud seda kuni selle nädala esmaspäevani. Poole aasta jooksul ei rääkinud mees enda lotovõidust kellelegi, isegi mitte enda lastele.

Crist ütles CTV Calgary’le antud intervjuus, et paneb kogu raha enda perekonna poolt asutatud sihtasutusse, mis jaotab raha erinevate heategevusorganisatsioonide vahel, mida mees toetada otsustab. Nimekirja esiotsas on vähiuuringutega seotud organisatsioonid, kuna kaks aastat tagasi kaotas mees enda naise just selle haiguse tagajärjel.

Kanadalane mängib lotot aastase tellimusega, makstes ette terve aasta jagu lotopiletite eest. Tom Crist ütles, et oli parasjagu golfiväljakul, kui talle tuli kõne, milles teatati, et mees on võitnud lotoga 40 miljonit dollarit. Pärast esialgset šokki otsustas mees suure võidu enda mõtetest välja heita ja sellega hiljem tegeleda.

Allikas: The Top Information Post

Pilt: http://i2.cdn.turner.com/cnn/dam/assets/130517142756-02-powerball-horizontal-gallery.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply