„Christmas Tinner” ehk jõulusöömaaeg konservipurgis

Christmas TinnerSuurbritannias läbiviidud uuringu kohaselt veedab suur osa inimesi enda jõuluaja arvuti- või telekamänge mängides, unustades seejuures pühadega kaasneva piduliku söömaaja. Üks ettevõtte tuli seejuures välja ideaalse lahendusega – „Christmas Tinner” ehk jõulusöömaaeg konservipurgis.

Jõuluaeg on igas kristlikus riigis kujunenud riigipühaks – ajaks, mil pered saavad kokku ning istuvad ühiselt suure piduliku söögilaua taha. Paljudel noortel on see aga kindlasti vaba aeg, mille saab arvutimängudele pühendada. Suurbritannias läbiviidud uuringute põhjal tuli välja, et jõulude ajal veedavad enda puhkuse mängukonsoolide ja arvutite taga ligikaudu 43% noortest. Lisaks andsid uuringu tulemused teada, et enamik mängijaid unustavad mänguhoos sootuks ka söömise.

Seetõttu tuli ettevõte GAME välja just arvutimängijatele mõeldud toiduga. Koostöös disainer Chris Godfreyga loodi konservlõuna Christmas Tinner, mis koosneb kohalikest traditsioonilistest jõuluaja toitudest. Kokku on erinevaid toite üheksa kihti. Purgis on nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusöök koos magustoiduga.

Purgi avamisel vaatab mängijale esimese asjana vastu omlett peekoniga, mille all on puuviljapirukas. Järgmistes kihtides on ahjukalkun kartuliga, lihakaste leivaga ning jõhvikakaste. Alumised kihid moodustuvad täidetud kapsastest või brokkolist ja röstitud porganditest. Kõige alumiseks kihiks on jäetud kõige ehedam briti jõulupuding. Kuna kõik kihid on purki pistetud eraldi, siis on need kaetud želatiiniga.

„See leiutis on mõeldud kõikidele arvutimängusõltlastele, kes ei suuda jõulude ajal enda armastatud mängude juurest eemalduda ka pidusöögi ajaks. Meie pakumegi neile võimalust süüa jõuluroogi ekraani eest eemaldumata!” teatas üks ettevõtte GAME esindajatest. „See on meie jõulukingitus neile!”

Praeguseks plaanitakse „Christmas Tinnerit” müüma hakata vaid ühes poes Basingstockis, kuid nõudluse korral lubavad tootjad neid poelettidele veelgi enam tuua. 400-grammise konservipurgi eest tuleb välja käia 1,99 naela ehk 2,37 eurot.

Pilti konservist ja selle sisust saab näha siit.

Allikad: www.telegraph.co.uk, www.metro.co.uk, www.thrillist.com

Pilt: www.images.dailystar-uk.co.uk/dynamic/1/photos/208000/56208.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply