CNC freesimine – omanäolised kujunduselemendid koju

Kauplused ja e-poed on pungil samalaadsetest toodetest, mis kaunistavad tuhandete inimeste kodusid. Keeruline on leida omanäolisi ja erilisi disaintooteid ja kujunduselemente enda koju. Et eristuda tuleb hakata ise tegema. Kindlasti ei ole isetegemine kõigi jaoks nii lihtne ja võimalik ja just neile tuleb appi CNC freesimine ehk CNC lõikus. Tegemist on väga targa meetodiga, kuidas erinevatest materjalidest valmistada omanäolisi tooteid, kaunistusi enda koju.

Mis on CNC freesimine?

CNC freesimine on lihtsalt öeldes puidu lõikamine, mida teostatakse CNC pingi abil. CNC pink on spetsiaalne masin, mis töötleb erinevaid puit ja plastik materjale. Küllaga on tegemist masinaga, mida iga inimene koju ei osta, vaid tuleb pöörduda professionaalide poole.

CNC freesimine võimaldab koju valmistada eriilmelisi kujunduselemente ja mööblit. Kõige parem on selle juures see, et masin on võimeline teostama igasuguseid ideid ja mustreid. Enda ideest tuleb teha graafiline joonis või enda ideed muud moodi kirjeldada, et see professionaali poolt arvutis üle joonistada. Joonise alusel teostabki CNC pink just sellise mustri ja lõikega pinna, mida soovitakse. Enam ei pea enda kodu kaunistama esemetega, mida juba kõik teised kasutavad.

Eristu ja telli CNC teenus. Väga põnevaid lahendusi nii ettevõtetele kui ka eraisikutele teeb OnWoods CNC freesimine. Nemad on valmistanud mitmeid baarilette, terrassi äärepiirdeid kui ka mööblit.

CNC teenus sisaldab erinevaid tööetappe. OnWoods pakub teenusena ka graafilise joonise teostamist, freesimist kui ka toote kokkupanekut ja transporti. Kliendi soovil teostatakse ka graveerimist tootele – sellega saab luua näiteks personaalsete sõnumitega kingitusi.

CNC lõikus, graveerimine on hea võimalus tellida ainulaadseid tooteid ja nendega kaunistada enda kodu või kontorit.