Ecco: ideaalne jalatsivalik reisile

Suuremad või väiksemad reisid meeldivad vist küll igaühele ning neid oodatakse alati põnevusega. Samas sõltub reisi kvaliteet tugevalt jalatsite valikust. Villid, higistavad jalad või ebamugavad jalatsid võivad muuta ka kõige muljeteküllasema reisi ebameeldivaks mälestuseks. Seega on reisiks valmistudes väga oluline valida õiged jalatsid. 

Valikul tuleb kindlasti arvestada asukoha, aja ja ilmastikutingimustega. See, mis sobib kergeks jalutuskäiguks, ei sobi alati mägedesse. Lennukis või rongis kandmiseks sobivad jällegi teistsugused jalatsid. Ecco valikust leiab aga igat tüüpi reisija midagi sobivat. Vaata ja leia endale uus truu reisikaaslane – mugav jalatsipaar.

Pikkadeks tundideks sõidukites

Pole saladus, et reisil tuleb veeta rohkem või vähem aega erinevates sõidukites: bussides, rongides, lennukites… Siin pole oluline mitte ainult mugavus, vaid ka temperatuuriga kohanemine. Konditsioneeriga sõidukites tasub tähelepanelik olla, sest seal võib kergesti isegi külma saada. Teisest küljest, tundide kaupa istudes soovid kindlasti kergust ja mugavust, nii et liiga soojad või rasked jalanõud ei ole hea samuti valik. Ideaalselt sobivad sellisesse olukorda spordijalatsid või kerged poolsaapad. Tänu oma mitmekülgsusele ja minimalistlikule disainile sobivad need suurepäraselt nii reisile kui ka koju. Investeeri kvaliteetsetesse jalatsitesse, mis sobivad paljudeks elujuhtumiteks!

Palava ilmaga ekskursioonile

Hea ilmaga reisisihtkohad on populaarsed nii suvel kui talvel. Kindlasti on neis riikides palju, mida vaadata. Paljud reisijad ühendavad rannas lõõgastumise kuulsaimate vaatamisväärsuste külastamisega. Sellised ekskursioonid nõuavad palju kõndimist. Et see oleks meeldiv ja reisist jääksid ainult parimad muljed, on vaja mugavaid jalatseid, millega jalgadel liiga palav ei oleks. Sel juhul on sobivaimaks valikuks kvaliteetsest materjalist sandaalid, mis jalga korralikult toetavad. Hea uudis on veel see, et sportlikku tüüpi sandaalid on juba mitu hooaega olnud moevoolude tipus. Nii tunned sa ennast mugavalt ja lisaks näed ka stiilne välja.

Matkale ja mägiradadele

Mägedes ronimine ja pikad jalutuskäigud maalilistel radadel meelitavad paljusid, mitte ainult alpinismihuvilisi. Matkamine on nädalalõppudel tavaline nii kodu ümbruses kui ka kaugemal. Kui see piisavalt tihti ette võtta, on kvaliteetsed, mitu hooaega vastu pidavad matkasaapad suurepärane ja vajalik investeering. Need aitavad säilitada pahkluu õiget asendit ja ei väsita jalgu ka kõige raskematel radadel.

Stiilsetele ja elegantsetele jalutuskäikudele

Kas reisijalatsid võivad välja näha trendikad ja sobida Sinu lemmikriietega? Jah, tõepoolest! Nädalavahetuse reisiks mõnda Euroopa pealinna või õhtuks mereäärses kuurordis sobivad heledad spordijalatsid suurepäraselt. Need on ülimalt mitmekülgsed ja neid saab kombineerida nii teksade, kleitide kui ka lühikeste pükstega. Ära unusta valida materjale, mis lasevad jalal hingata. Samuti tasub hoolitseda puhastusvahendite eest, et jalatsid näeksid alati veatud välja. Elagu mugav stiil!