„EI” keemia pritsimisele!

„EI” keemia pritsimisele!Kodanikuühendus Puhas Taevas on koostanud petitsiooni lõpetamaks keemia pritsimise Eestimaa taevas. Petitsioon kestab kuni 2013. aasta lõpuni.

Nende hinnangul ei ole täna olemas suuremat ohtu inimese ja looduse tervisele kui kliimamanipulatsioonid (geoinsenerlus), mille katastroofilised tagajärjed on ilmnemas juba täna. „Eestis teatakse sellest (surma)ohust alles kahetsusväärselt vähe. Kui me seda koheselt ei peata, puudub ka kõigel muul – majandusel, kultuuril, vaimuelul – tulevik. See on täna prioriteet number üks,” teavitab sellest kodanikuühendus.

Kliimamanipulatsioonid on tegelikult kestnud juba ligi 60 aastat, kajastudes umbes 130 sellealases patendis, kuid veel kunagi varem pole olukord olnud nii kriitiline. Aerosoolpritsimised Eestis on arvatavasti ka tänavukevadise Saaremaa jt eeskätt Läänemaa alade drastilise kadakate kahjustuse peapõhjuseks. Ehmatavad on ka sellekevadised männi- ja kuusekahjustused. Sest juba 2011. aasta ametlikud mõõtmistulemused kinnitavad mulla ja okaste saastumist alumiiniumiga: „Saarejärve kuusiku ja männiku nõrgvee madalate pH-väärtuste juures on üldise ja lahustuva alumiiniumi keskmised sisaldused tõusnud nii männikus kui ka kuusikus
orgaanilise kihi all ja kuusikus ka sügavamas kihis. /…/ Okaste keemiline analüüs näitas väga kõrgeid alumiiniumisisaldusi männiokastes.” Augusti alguseks on vähemasti Tallinnas ilmnemas ka lehtpuude (eriti kastanite ja pärnade) lehestiku ehmatavalt massiline pruunikstõmbumine.

„Kas olete märganud, et täna katavad Eestimaa taevast lennukite „keemiasabad (ingl chemtrails) ja neist tekivad ennenägematud „keemiapilved”. Selliseid aerosoolpritsimisi teostatakse üleilmsete kliimamanipulatsioonide raames eesmärgiga „takistada kliimasoojenemist”. Ja ehkki seda tegevust ametlikult eitatakse, ollakse avalikkuse survel üha enam sunnitud möönma selle olemasolu. Reklaamplakatitele, lastefilmidesse jm on ilmunud lennukite keemiasabad, otsekui oleks need osa loomulikust taevast. USA-s on avatud isegi seda õigustav TV-kanal „Hacking the Planet”,” kirjutab Puhas Taevas.

Vaata eestikeelsete subtiitritega keemiapilvi kajastavat videot “Mida nad seal pritsivad?” siit.

ANNA ALLKIRI PETITSIOONILE SIIT.

Allikad: TelegramPetitsioon

Foto: https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/408118_10151570111126070_1312641564_n.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply