Elu saladused: kuidas raha ligi tõmmata?

kuidas raha ligi tõmmataKui sinu elus on rahapuudus, siis mõista, et kui oled mures, kade, pettunud, heitunud, kahtlev või hirmul, ei saa see tunne sulle kunagi raha juurde tuua, sest need tunded tulenevad tänulikkuse puudumisest selle raha eest, mis sul on. Raha pärast hädaldamine, raha üle vaidlemine, raha pärast ärevusse sattumine, asjade hinna kritiseerimine või kellelegi teisele raha pärast halva tunde tekitamine pole tänulikkuse ilming.

Pole tähtis, milline on sinu praegune olukord, seesama mõte, et sul pole küllalt raha, tähendab tänulikkuse puudumist selle raha eest, mis sul on. Sa pead enda praeguse olukorra peast välja viskama ja selle asemel tundma end tänulikuna selle raha eest, mis sul on, et raha hulk su elus võiks maagiliselt kasvada!

„ Kellel on tänulikkust (raha eest), sellele antakse, ja tal on rohkem kui küllalt, aga kellel ei ole tänulikkust (raha eest), sellelt võetakse ära seegi, mis tal on.” Olla tänulik selle raha eest, mida on väga vähe, on igaühe jaoks katsumus, aga kui saad aru, et midagi ei muutu, kuni sa pole tänulik, siis taipad, miks ka vähese eest tänulik olla.

Rahateema võib paljudele inimestele keeruline olla, eriti kui neil pole palju raha. Niisiis on selle jaoks kaheastmeline harjutus, mis toob sulle raha juurde. On oluline, et loeksid läbi terve selle harjutuse iga uut päeva alustades, sest sa teed seda harjutust kogu päeva jooksul.

Istu ja mõtle mõni minut enda lapsepõlvele, mil sul polnud veel üldse mingit raha. Kui sulle meenuvad olukorrad, kui sinu eest raha maksti, siis ütle ja tunneta maagilist sõna „tänan” ja tee seda kogu südamest. Tee seda iga meenunud sündmuse puhul.

Näited:

Kas sul oli alati süüa?
Kas sul oli katus pea kohal?
Kas omandasid hariduse?
Kuidas sa iga päev kooli jõudsid? Kas sul olid kooliõpikud, kas sõid koolilõunat, kas sul olid kõik vajalikud kooliasjad olemas?
Kas said lapsena suvel puhata ja puhkusereisidel käia?
Millised olid lapsena sinu kõige põnevamad sünnipäevakingitused?
Kas sul oli jalgratas, mänguasjad, lemmikloom?
Kas said alati uued riided, kui kasvasid eelmistest kiiresti välja?
Kas käisid kinos, tegid sporti, õppisid mängima mõnda pilli või oli sul hobisid?
Kas sa käisid arsti juures ja said abi kui sa ei tundnud end hästi?
Kas sa käisid hambaarsti juures?
Kas sul olid olemas igapäevased olulised tarbed, nagu hambahari, hambapasta, seep ja šampoon?
Kas sind viidi autoga sinna, kuhu minema pidid?
Kas sa vaatasid telerit, rääkisid telefoniga, kasutasid lampe, elektrit ja vett?

Kõik need asjad maksavad raha, aga sa said kõike TASUTA! Kui rändad tagasi enda lapsepõlve ja noorusmälestusse, siis mõistad kui palju sa tegelikult said. Kõik, mis võrdub raskelt teenitud rahaga. Ole tänulik iga üksiku juhtumi ja mälestuse eest, sest kui tunned siirast tänulikkust raha eest, mille said minevikus, siis su raha hakkab tulevikus maagiliselt kasvama! Selle kindlustab universaalne seadus.

Harjutuse jätkamiseks kirjuta mingile märkmepaberile, või siis rahatähele järgmist: „Tänan kogu selle raha eest, mida mulle on elu jooksul antud.” Võta rahatäht või märkmepaber endaga täna kaasa ja pane see kotti, rahakotti või taskusse. Vähemalt üks kord hommikul ja üks kord õhtupoolikul – või ka nii mitu korda kui soovid – võta see rahatäht välja ja hoia käes. Loe enda kirjutatud sõnu ja ole tõeliselt tänulik selle rahakülluse eest, mis on sulle sinu elu jooksul antud. Mida siiram sa oled ja mida rohkem sa seda tunnetad, seda kiiremini näed enda rahalises olukorras muutusi.

Sa ei tea kunagi ette, kuidas raha võib hakata kasvama, aga tõenäoliselt sa näed palju erinevaid olukordi, et saaksid rohkem raha. Sa võid leida raha, mida sa ei teadnud endal olevat, võid saada ootamatu rahasumma, saada allahindlust, tagasimakseid, hinnaalandust või saada [tasuta] mitmesuguseid materiaalseid asju, mille eest muidu oleksid pidanud raha maksma.

Täna õhtul pane maagiline rahatäht kohta, kus sa näed seda iga päev, et see meenutaks sulle: tuleb olla tänulik rahakülluse eest, mis on sulle antud, mitte kunagi unustades, mida rohkem sa seda maagilist rahatähte vaatad ja tunned tänulikkust raha eest, mis sulle on antud, seda rohkem raha sa esile kutsud. Tänuküllus raha eest võrdub rahaküllusega!

Kui leiad end olukorras, kus tahaksid kaevelda millegi üle, mis on rahaga seotud, olgu mõtetes või sõnades, siis küsi endalt „Kas ma tahan kaeblemise eest maksta?” Kaeblemine aeglustab või isegi peatab rahavoo. Sellest päevast alates anna endale lubadus, et kui saad raha, olgu see sinu töötasu, allahindlus või mis tahes asi, mille keegi sulle annab ja millel on rahaline väärtus, ole selle eest siiralt tänulik. Kõik need olukorrad tähendavad, et oled saanud raha ja kõik need juhtumid annavad sulle võimaluse kasutada tänulikkuse jõudu selleks, et suurendada ja mitmekordistada enda raha veelgi, olles tänulik raha eest, mille oled äsja saanud!

 

Be the first to comment

Leave a Reply