Ema helistas 911 numbrile, kuna poeg hoidis vannis alligaatorit

Ema helistas 911 numbrileÜtlusel „See you later, alligator“ ei ole midagi viga, välja arvatud siis, kui sa jätsid enda ema vannituppa päris alligaatori.

Volusia maakonna ametivõimud arreteerisid 45-aastase Sean Lewise pärast seda, kui mehe ema oli helistanud 911 numbrile. Lewis ütles politseile, et ta sai „väikese” looma tuttava käest, kes pidi sellele varsti järele tulema. Paraku ei tulnudki mehe semu enda neljajalgsele sõbrale järele ja pärast pikale veninud ootamist otsustas Lewis looma vannituppa panna – nimelt vanni, mida kasutab ka tema ema.

Bonnie Breilbeil Kesk-Florida loomaaiast ütles, et aja jooksul oleks alligaator agressiivseks muutunud. Mõne kuu jooksul oleks Lewise olukord keeruliseks muutunud, kuna keskkond ei olnud loomale sobiv. Floridas on alligaatorid kaitstud liik ning neid võib püüda ainult vastavate lubade olemasolul.

Samal ajal kui loomake vabadusse lasti, on Lewis endiselt järelevalve all. Tegemist ei ole esimese korraga, kui mees seadusega pahuksisse on sattunud. Mees on varem politsei huviorbiidis olnud vähemalt kuus korda.

Allikas: Huffington Post

Foto: http://a.abcnews.com/images/US/ht_alligator_bathroom_dm_110425_wg.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply