Erakondade lõpp … ja ülalt pudenev taevas

03. detsember 2014 – ajalooline päev! Erakondade viimnepäev!

Erakondadel ei ole mitte mingit moraalset õigustust. Õigustus on neil vaid vägivaldne, see põhineb vägivallal. NENDE vägivallal.

 

Siit edasi sammudes, siis millised on need struktuurid, kes hakkavad OTSUSTAMA eesti rahva elu?

Eelnevates kirjades on olnud juttu „Kodanike toimkondadest üle kogu maa”. Küllap need sobivadki. Toimkondades Kodanikud õpivad ja koguvad teavet, nii saavad nad täita EV põhiseaduses neile antud ülesannet. Oma ülesannet täites käituvad nad kui Kodanikud, ühiskonnast ja riigist teadlikud täiskasvanud inimesed, kes ISE otsustavad oma elu ja oma rahva saatuse.

Kodanike toimkondadesse (KT) on oodatud huvilised kodanikud, kes ei tiirle erakondade ümber, ega ole nendega seotud. Üleskutse võiks olla niisiis taoline: “Kõikide maade eesti kodanikud, ühinege! Ühinege teadmise põhjal ja moraali alusel!”

 

Detsember 2014 on üldse imetlusväärne kuu! … Kaks kuud enne Riigikogu valimist, erakondade lõpp, teadlike Kodanike toimkondade tekkimine. Lisaks veel lumivalge taevast pudenev sõnum …

Mis saab nüüd lagunevatest erakondadest?

Detsembrikuu on neil VIIMANE VÕIMALUS anda ühiskonnale oma panus – nende käes olevate ressursside abil korraldada õiguspärane ettevalmistus Riigikogu valimiseks, kus Riigikogu kandidaatidena osalevad Kodanikud, mitte erakonnad. Erakonnad ei saagi ju kandideerida, kui nemad on valimise korraldajad; iseennast Riigikokku korraldada ei saa!

Jõudu nüüd tööle siinseski ühiskonna arendamise lõigus! Igaühel on selles oma selge ülesanne täita, mis ilmneb siingi kirjas.

 

Taevas tuli appi!

Keegi ütles: “Tule taevas appi!”

Lennart Meri kõne 24. veebruaril 2001. a. Estonias –>

http://ekspress.delfi.ee/news/vanakuld/hammastavalt-ajakohane-lennart-meri-viimane-kone-tule-taevas-appi?id=29380809

> Detsember 2014 on üldse imetlusväärne kuu! … Kaks kuud enne Riigikogu valimisi,

> erakondade lõpp, teadlike Kodanike toimkondade tekkimine. Lisaks veel lumivalge taevast

> pudenev sõnum …

 

Tänu taevale! … Taevas tuligi appi!

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

http://avatud-uhiskond.blogspot.com/p/kodanikud-ja-uhiskond.html

 

Matti Masing,

Kodanike liikumine põhiseaduse toetuseks (KL),

Rahvakogu Algatusrühm,

Avatud Ühiskond

Be the first to comment

Leave a Reply