Füüsik seletab, miks teadlased pelgavad UFO-nähtusi

Füüsik seletabPikka aega on teadlased olnud ettevaatlikud puutumaks UFO-nähtuste teemat ning kõhklevad pikalt, enne kui räägivad sellest seletamatust nähtusest. Nüüd on see aga muutumas ning paljud teadlased “tulevad kapist välja”.

“UFOd on tõelised nähtused. Need on tehislikud objektid, mida kontrollivad intelligendid. Need on kõrgelt arenenud tehnoloogiaga masinad,” ütles füüsik ning valguskiirusel reisimise uurija Eric Davis.

Eric Davis uurib tõukejõufüüsikat, mille tõttu ta loodab, et ühel päeval on võimalus inimestel reisida universumis kiirelt ja odavalt.

“Nad [inimesed, kes peavad UFO nähtusi ebareaalseteks] eksivad, on naiivsed, kangekaelsed, kitsarinnalised ning arglikud. See on ropp maailm ning keelatud teema. Teaduses peaksid olema avatud mõttemaailmaga uurijad. Sa ei peaks välja naerma inimesi. Sa peaksid just näitama rohkem austust ning aukartust nende suhtes. Teadus peaks tagasi minema algjuurte juurde, kus toimus teaduslike meetoditega senitundmatu ja ebatavalise uurimine ning UFO nähtused on üks nendest.”

Füüsik, kes võitis hiljuti autasu tema töö “Faster-Than-Light Space Wraps, Status and Next Steps” eest, teab mitmeid kaastöötajaid, kes tegelikult salaja uurivad UFO nähtusi.

“On teadlasi, kes on teadlikud ümberlükkamatutest tõendidest ning välisvaatlustest /../, kuid nad ei avalikusta neid, sest nad kardavad. Mitte küll teemat ise, kuid seda, kuidas nende reputatsioon ning maine kolleegide suhtes võib saada kahjustada.”

Ehk saabub aeg, mil ego üle ei mõelda nii palju.

Allikas: The Top Information Post

Foto: pildil füüsik Eric Davis – http://www.mufonsymposium.org/wp-content/uploads/2013/03/ericdavis1.jpg

 

Be the first to comment

Leave a Reply