Imastikukindel Horeca kohviku ja restorani mööbel Home4you sisustuskaubamajast

Söögikoha sisekujundus on sama oluline kui selle teeninduskultuur ja toidu kvaliteet. Interjöör, mis loob harmoneeruva ühtsuse kohviku ja restorani toidukultuuriga, muudab kliendi külastuse meeldejäävaks ja hubaseks.

Restorani mööbel, mis kaunistab söögikoha siseruume on tihtipeale detailideni läbi mõeldud. Suvise terrassiala kujundamisele on tihtipeale liiga väga tähelepanu pööratud: levinud on kiired ja odavad õueala lahendused, mis ei sobi välitingimustesse ja ei haaku restorani üldmuljega.

Suvisel perioodil tuleb aga rõhk asetada just söögikoha väliterrassile, sest see on just paljude külastajate einestamise meelispaik.

Horeca on juhtiv kohviku mööbli valmistaja, mis pakub ilmastikukindlaid ja kõrgkvaliteetseid lahendusi restoranidesse, kohvikutesse, hotellidesse ja teistesse asutustesse. Horeca kohviku ja restorani mööblit iseloomustab rikkalik stiilivalik ja kvaliteet, mis tagab vastupidavuse ilmastikuoludele. Kohviku mööbel Horecast on samaaegselt stiilne kui ka praktiline.

Horeca kohviku ja restorani mööblit on võimalik soetada sisustuskaubamajast Home4you, mis on tänaseks juba sisustanud üle 100 Eestimaa restorani, kohviku, spaa.

restoranide mööbel
Horeca ilmastikukindel restorani mööbel

Vali enda kohviku sisustus ühest kohast – Horeca valikus on ilmastikukindlad diivanid, lauad, toolid, päikesevarjud ja baarimööbel. Kohvikutoolid ja kohvikulauad on valmistatud puidust, kunstpuidust, plastikust, metallist ja klaasist. Paljude lemmikuks on restorani mööbel, mis on valmistatud bambusest või plastikpunutisest, sest omavad häid omadusi erinevates ilmastikuoludes püsimiseks. Materjale iseloomustavad ilmastikukindlad omadused: niiskuse- ja UV-kindlus. Villa MARY restoran ja aed Viimsis on kujundanud enda õueala vastupidavate Horeca mööbliesemetega. Aeda kaunistavad Muse sarja diivanid on kaetud UV-kindla materjaliga, mida on kerge hooldada ja puhastada. Restorani sisustus on loodud sarja wicker MIX&MATCH toodete kokkusobitamisel.

Villa MARY restorani aed. Mööbel Home4you sisustuskaubamajast

Horeca mööblivalik pakub ka spaa ja veekeskustele sobivat mööblivalikut. Spaa sisustus peab samuti olema hea niiskuskindlusega ja vastupidav. Seepärast on Horeca mööbel saanud ka paljude veekeskuste lemmikuks, näiteks kasutab Lõuna-Eesti suurim spaa, V Spa, Horeca plastikpunutistest valmistatud puhkediivaneid sarjast Muse.
Elegantse stiiliga puhkediivanid loovad spaa-alale kuurordiliku ilme ja on seega paljude külastajate meelispaigaks.

Horeca ilmastikukindel restorani ja kohviku mööbel on hea valik sinu söögikoha interjööri kujundamiseks. Mõtle läbi, millised on sinu kujunduslikud eeslistused ja tule tutvu Horeca pakkumistega sisustuskaubamajas Home4you (sistus ja mööbel).