Inimesed on nõus vähitekitajaid kraanivette lisama

Meediaanalüütik Mark Dice on mees, kes viib läbi huvitavaid tänavaküsitlusi tõsistel teemadel. Ta on küsinud ameeriklaste käest, miks peetakse nende iseseisvumispäeva ning palunud alla kirjutada petitsioonile vastsündinute tapmiseks. Tulemused on üllatavad ning näitavad, kuidas inimesed ei mõtle sellele, millele nad tegelikult alla kirjutavad. Seekord uuris mees, kas inimesed oleksid päri vähitekitajate lisamisega kraanivette, et toetada Ameerika Ühendriikide tervishoiusüsteemi.

Dice palus juhuslikel jalakäijatel alla kirjutada petitsioonile, et lisada kraanivette kantserogeene (kantserogeen ehk vähitekitaja on aine, mis võib põhjustada pahaloomuliste kasvajate teket või suurendada nende esinemissagedust – toim) hoidmaks USA uue tervishoiusüsteemi ObamaCare maksed madalal. Üllatuseks leidis analüütik palju inimesi, kes oleksid nõus jooma kantserogeene sisaldavat kraanivett.

„Paljud inimesed ei saa piisavalt kantserogeene, seega laseme enamikel neist allkirjastada petitsiooni, mis võimaldaks kantserogeene veevarudesse lisada,” teavitas Dice jalakäijat ning lisas: „Head kantserogeenide joomist!”. Kui aga Dice teavitas inimest, et vähihaigusest ellujääjad kiidavad vähitekitaja lisamist takka, vastas jalakäija, et järelikult on see hea põhjus. Video lõpus õnnestus Dice’il leida kaks inimest, kes teadsid kantserogeenidest ning ütles neile: „Aitäh kuulamast ning mitte olemast ajudeta zombied.”

Mark Dice’i tänavaküsitlus illustreerib taas kord seda kui väheteadlikud ning rumalad võivad inimesed olla. Pole tähtis kui laastav võib vastav programm inimtervisele või Maa ökosüsteemile olla, kirjutatakse sellele ikkagi alla, sest keegi valitsusest ütles, et see on õige ja hea.

Allikad: Infowars, YouTube, Vikipeedia

Be the first to comment

Leave a Reply