Jõulukingituste ideed ja 2016. aasta populaarseimad jõulukingid

Kinkekaart, maailmakaart ja kohvi

Mis on 2016. aasta kuumimad jõulukingid?

Õige jõulukingi leidmine ei ole lihtne, eriti veel siis, kui sul on pikk nimekiri inimestest, kellele sa kingitust osta tahad. Igal inimesel on erinevad huvid, vajadused ja hobid ning jõulude lähenedes tekib mõnikord tunne, et õige kingi leidmiseks ei ole piisavalt aega. Otsisime üles parimad kingitused ja parimad e-poed, et sa ei peaks täiuslike kingituste saamiseks jooksma poest poodi ega pressima ennast läbi rahvamasside.

2016 aasta populaarseimad jõulukingituste ideed

Igal aastal on omad jõulukinkide trendid. Alates Rubiku kuubikust 70ndatel kuni 90ndate Tamagotchideni välja – alati on olnud asju, mida kellelegi kinkida tahaks. Oleme selle aasta kuumima kingituse väljaselgitamiseks jälginud oma jõulukingituste juhendi toodete populaarsust ja populaarseid võrguväljaandeid ning rääkinud ostu-, kauplemis- ja trendiekspertidega. Valisime 2016. aasta populaarseimateks jõulukinkideks järgmised tooted.

  • Astri kinkekaart
    Astri.ee pakub ühte kinkekaarti, mida saab kasutada mugavalt Astri e-keskusest ja kaubanduskeskustes Tartus (Lõunakeskuses), Pärnus (Pärnu Keskuses), Tallinnas (Depoos ja Balti Jaama Turul) ja Narvas (Astri Keskuses, Fama keskuses ja Tempo Mööblimajas). Astri e-keskuses saan tellida ühe “virtaalse katuse” alt erinevaid tooteid tuntud ettevõtetelt nagu näiteks Photopoint, Home4you, Sportland ja paljudelt teistelt. Kinkekaarti saab kasutada ka Pärnu Apollo kinos. Kinkekaarti on võimalik kasutada kokku rohkem kui 300 kaupluses ja söögikohas. Kaarti saab tellida internetist kui Astri kaubanduskeskuste infopunktidest 5-300 euro ulatuses.
  • Kohvi
    Kui sa otsid viimase minuti jõulukingituste ideid, siis mõtle kohvi peale. Kui sa elad koos või sul on mõni kohvisõbrast sugulane, siis tee neile rõõmu kohvi kinkimisega. Ära piirdu ainult kohviga, kingi neile ka kohvi- või termostass või kohaliku kohvipoe kinkekaart. Kuulsa Starbucksi kinkekaarti küll Eestisse tellida ei saa ja veel vähem saab seda Eestis kasutada aga meil on mitmeid häid alternatiive. Maitsev ja õpetlik kohvi-šokolaadi tuur ning eine vanalinnas asuvas Röstikojas on õpetlik aga samas maitsemeeli arendav elamuskingitus. 
  • Kraabitav maailmakaart
    Eesti disainerite poolt loodud ja interaktiivne maailmakaart on suurepärane kink palju reisinud inimesele. Meenutamaks talle endale ja näitamaks teistele oma reiskohtasid. Kaart on pakitud torusse ja üleni musta värvi. Riikide peal on eemaldatavad kleepsud aga erinevate riikide piirjooned ei ole kaugelt tajutavad, moodustades alguses üleni musta kaardi. Võimalik riputada seinale.