Kuidas inimesi hõlpsasti hüpnotiseerida?

Kuidas inimesi hõlpsasti hüpnotiseerida?Kuidas inimesi hüpnotiseerida? Kas on raske kedagi hüpnotiseerida? Absoluutselt mitte, sest hüpnoos ei ole midagi muud kui lõõgastunud keskendumine. Järgnevalt on välja toodud mõned lihtsad sammud, mille abil võid kedagi juba kas või täna hüpnotiseerida. Selleks ei pea sul olema erilisi võimeid, kui sa õpid ära hüpnoositehnika ja kohaldad seda õigesti.

Kuidas hüpnoos töötab?

Inimesi võib hüpnotiseerida kahel viisil – tehes seda nende enda nõusolekul või kasutades selleks hüpnootilist häält ja tehnikat. Nii viid inimese transiseisundisse ja saad teda enda käskluste abil juhtida.

Esimese hüpnootilise seisundi saab lõpetada igal soovitud ajal. See on inimese enda huvides, kas ta tahab transiseisundisse siseneda või mitte. Seda tüüpi hüpnoos on täiesti ohutu ja seda kasutatakse hüpnoteraapias inimeste tervendamiseks (näiteks valu kontrollimiseks, stressi leevendamiseks jne).

Teine hüpnoosiseisund on nn varjatud hüpnoos, kus teist inimest saab hüpnotiseerida ilma nende teadmata. Varjatud hüpnoosi eesmärk on suunata inimene millegi tegemisele sellele vastupanu osutamata. Inimene ei tea, et teda hüpnotiseeritakse ning see aitab soovitud eesmärke kiiremini saavutada. Kui inimene on hüpnoosi all, saab talle esitada hüpnootilisi ettepanekuid ja juhiseid. Kahjuks kasutab aga enamik inimesi hüpnoosi ebaausal eesmärgil, üritades selle eeliseid enda kasuks tööle panna.

NB! Enamik eksperte ei nõustu sellega, et varjatud hüpnoos üldse hüpnoosi üks liike on, väites, et hüpnoosi saab läbi viia üksnes subjekti nõusolekul ja teadlikkusel.

Kuidas kedagi kohe hüpnotiseerida?

On aeg alustada esimese hüpnoosipraktikaga. Järgnevat tehnikat nimetatakse „käepigistuse induktsiooniks”. Tegemist on kiire hüpnoosiga, kui järgite allolevat protsessi samm-sammult.

1. Istu ning lase teisel inimesel istuda vastakuti sinu ette. Las ta asetab enda käe sinu käe peale nii, et teie peopesad oleksid koos.

2. Ütle enda kaaslasele, et ta vaataks sulle silma seni, kuni sa midagi ütled.

3. Loe kolmeni ja ütle talle, et ta suruks sinu kätt allapoole, samal ajal kui sina surud tema energiale vastu. Ütle, et sinu kaaslane peab sinu juhiseid silmapilkselt järgima.

4. Ütle: „1… 2… 3… suru, suru, suru.” Kui kaaslane surub sinu kätt liiga õrnalt, siis palu tal seda tugevamini teha.

5. Asetage enda vaba käsi tema silmadele neid varjates, paitades aeglaselt sellega mööda nägu allapoole.

6. Öelge kaaslasele, et kui ta nüüd endiselt sinu kätt allapoole surub, tahad sa tekitada tema silmis tunde, mis tekib hilisõhtul vana must-valget filmi vaadates, kui ta tunneb, et peaks magama minema, kuid on selleks lihtsalt liiga väsinud. Ütle „Sa tunned enda silmi nii lontis olevat… sa suled silmad… oled unine… ja maga!”.

Sel hetkel, kui lausud “Maga!”, pead enda käe kiiresti tema omast eemale libistama. See on väga oluline hetk ja tuleb teha väga täpselt.

Harjuta seda tehnikat enda sõprade-tuttavate peal ning sa näed tulemusi. Tegemist on samm-sammulise tehnikaga, nii et igaüks, kes selle järgi talitab, võib inimesi kergelt ja ilma suurema vaevata hüpnotiseerida. Hetkeline hüpnoos on võimalik ja see toimib, kui seda õigesti teha.

Allikas: http://www.hypnosisblacksecrets.com/how-to-hypnotize/how-to-hypnotize-anyone-can-you-do-it

Foto: http://www.my-nulife.com/wp-content/uploads/2010/05/Self-Hypnosis-and-Mind-Power.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply