Uus maailmakord (New World Order) on jõudnud muusikatööstusesse

Uus maailmakord (New World Order)Viimasel ajal on oleme näinud muusikamaailmasse tõusmas palju uusi staare. Tänapäeva noortele on sellised nimed nagu Jay-Z, Beyonce, Lady Gaga, Kanye West jt. väga hästi tuntud. Nende artistide muusikat mängitakse nii raadios kui ka näidatakse videotena televisioonis. Kui nüüd aga lähemalt jälgida nende muusikute hittvideosid, siis kuigi süžee on erinev, leiame nendes ikkagi väga palju sarnasusi, eriti vabamüürlaste sümboolikast.

Viimasel ajal on oleme näinud muusikamaailmasse tõusmas palju  uusi staare. Tänapäeva noortele on sellised nimed nagu Jay-Z, Beyonce, Lady Gaga, Kanye West jt. väga hästi tuntud. Paljudel on selged ka nende esitajate laulud. Nende artistide muusikat mängitakse nii raadios kui ka näidatakse videotena televisioonis.

Kui nüüd aga lähemalt jälgida nende muusikute hittvideosid, siis kuigi süžee on erinev, leiame nendes ikkagi väga palju sarnasusi. Seda peamiselt just Illuminati ja vabamüürlaste sümbolite näol. Päris paljudes videotes kohtame tuntud püramiidi ja kõikenägeva silma (Egiptuse jumaluse Horuse silma) sümbolit, aga ka Illuminati’de väidetava jumaluse Baphometi kujutamist.
Vaatleksingi lühidalt järgnevalt kahte ehk kõige kõnekamat videot, Kanye Westi 2010. aastal ilmunud hitti “Power” ja Lady Gaga 2009. aasta lõpus valminud lugu “Bad Romance”.

Räppar Kanye Westi video “Power” on ülesehituselt staatiline  ja seetõttu tavavideote standardist eristuv. Küll aga on video sümboolika vägagi rikkalik ja täis paljusid vabamüürlaste sümboleid. Nii näeme videos tema kaelas uhkelt hiilgavat ketti, mille kaelas on Horuse ripats. Teadupärast on Horuse silm just vabamüürlaste püramiidi sees kujutatud. Samuti video alguses Kanye helendavad silmad viitavad justkui valgustumisele, mida ju Illuminati ka tähendab. Video lõpu poole näeme ka kuidas kaks mõõka Westi pea kohal kokku puutuvad ja vaatajale tekib silme ette vabamüürlaste sirkli ja loodi sümbol. Videos on näha ka kahte noort naist, kelle peas on keerdunud sarved. Keerdunud sarvedega on kujutatakse ka Illuminati jumalust Baphometi. Kellel huvi, saab videot lähemalt vaada siit:www.youtube.com/watch?v=L53gjP-TtGE

Lauljanna Lady Gaga videos Bad Romance leiame samuti paljusid kokkupuuteid vabamüürluse kui ka Illuminati sümboolikaga. Nii on päris tihti videos võimalik näha, kuidas lauljatar peidab, kas käega või siis soenguga ühte oma silmadest, luues Kõikenägeva silma sümboli. Niisamuti ka siis, kui lugu hakkab, näeme kaugusest tekkivat valgustumist, mida saab samuti pidada Illuminati sümboliks. Selles videos saame ka näha, kuidas valgusekiired paistavad üle kinniste valgete kirstude – see sümboliseeriks justkui pimedate valgustumist. Videos on ka korduvalt märgata nii seintel (sarviliste kabjaliste näol) kui ka Gaga soengus sarvede kujutamist, mis jällegi viitab Baphometi kultusele. Videot saab lähemalt uurida siit: www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I

Muusikamaailmas on seega üha enam hakatud rahvale, eriti just nooremale generatsioonile välja näitama päris palju vabamüürlaslikku atribuutikat ning seda mitte ainult muusikas, vaid ka muudes suundades, millele noored palju tähelepanu pööravad.

Allikad: www.youtube.com, en.wikipedia.org, www.illuminatirex.com

Be the first to comment

Leave a Reply