Kuidas leida oma kehakujule sobivad naiste teksad

Pole olemas ühtegi teist rõivaeset, mis paneks sind tundma end paremini kui hea teksapükste paar. Nii täiesti tavalised naiste püksid, kui ka naiste teksad rõhutavad naise kauneid kehakumerusi. Siiski võib täiusliku teksapaari leidmine olla keeruline ja peavalu tekitav protsess. Teksad naistele on erineva lõike, stiili ja suurusega ja siin on mõned näpunäited, kuidas oma valikut teha.

Kõrge vöökohaga teksad peenikesele kehale

Kui oled kasvult väike on täiusliku teksapaari leidmisel peamine takistus pikkus. Ideaalse teksapaari leidmiseks pead lihtsalt silmas pidama kahte väga olulist tegurit. Esiteks on oluline valida liibuvad ja kõrge vöökohaga teksad. Nii saad oma pikkusele sentimeetreid lisada ning oma figuuri pikendada ja saledamaks muuta.

Veel üks nipp, millele tähelepanu pöörata, on pahkluudest lühendatud teksad. Selle natukese naha näitamine loob illusiooni pikematest jalgadest. Kui lisad juurde jalga pandud kontsaga kingad, pikendad sellega oma figuuri veelgi.

Laiemad teksad, kui oled pikka kasvu

Sarnaselt lühemate naistega peavad ka pikka kasvu naised leidma oma teksadele ideaalse pikkuse. Erilist tähelepanu tuleks pöörata vöökoha kõrgusele ja sääre pikkusele.

Suured teksad või laia säärega püksid on sinu parim valik. Lai alumine lõige kompenseerib sinu siluetti, luues liivakella kehakuju. Kui soovid oma figuuri veelgi rohkem rõhutada, hangi musta värvi teksapaar.

Lühema lõikega teksad, kui sul on liivakella kehakuju

Liivakella kehakuju tähendab tavaliselt seda, et sul on väiksem vöökoht ja ümaramad puusad, mis on sinu õlgadega pea sama laiad. Ideaalsed teksad liivakella figuuri jaoks on paar, mis rõhutab sinu vöökohta, andes sinu kehakujule struktuuri. Kõrge vöökoht ja lühem lõige on see, mida vajad. Nii väldid liigset materjali kogunemist pahkluude ümber, tagades proportsionaalse ja pikliku silueti.

Sirge lõikega teksad poisilikule figuurile

Kui kurvid pole sinu kehakuju tugevad küljed, ära muretse. Teksapükstega enda välimuse täiuslikuks muutmiseks on palju võimalusi. Kui soovid oma kehale veidi vormi anda, kuid siiski säilitada mugavust ja vabaaja stiili, sobivad sulle suurepäraselt sirge lõikega vintage stiilis teksad.

Sirge lõikega või kitsad teksad, kui sul on ümarad puusad

Kolmnurkne kehakuju tähendab, et su keha ülaosa on kitsam kui alumine pool. See tähendab, et sinu puusad on õlgadest laiemad. Seda tüüpi kehatüübiga naised võivad ise valida, kas nad soovivad neid omadusi varjata või hoopis rõhutada,

Neile, kes soovivad neid varjata on sirge lõikega keskmise kõrgusega teksad kõige sobivamad. Sirge lõige varjab visuaalselt sinu puusade laiust, eemaldades tähelepanu sellelt kehaosalt. Teisest küljest, kui soovid puusade laiust hoopis rõhutada vali mõned kõrge vöökohaga kitsad teksad.

Valged ja kitsad teksad, kui sul on pikad sääred

Kui sinu jalad on sinu keha kõige pikem osa, pead seda kindlasti ära kasutama ja jalgade pikkust rõhutama. Üldiselt kardetud valged kitsad teksad sobivad ideaalselt just siis, kui su jalad on keskmisest pikemad. Kui soovid aga oma jalgade pikkust visuaalselt vähendada vali kasutamiseks mõned keskmise või madala vöökohaga teksad.