Meditatsioon: armastuse sfäär

Meditatsioon- armastuse sfäärIstu või lama mugavalt. Lase end lõdvaks – vaata mõttes enda pead, käsi, keha, jalgu ja tunne kõikjal mõnusat raskust ja soojust. Hinga mõned korrad sügavalt. Sa oled rahus.

Hinga sügavalt sisse helevalget säravat valgust – sellist nagu suvetaeva valge pilv – täida sellega oma kopsud, kogu keha, käed, jalad. Sa naudid seda ja naeratad.

Nüüd tunne, et oled selle valgusega üleni täitunud, see hakkab katma su keha ka väljaspoolt – nagu udu, õrn lumekiht, see on imeline ja hea tunne. Sa naudid seda ja naeratad. Sa saadad enesele valgust ja armastust. See on imeline ja hea tunne.

Valgus levib sinust kaugemale, täidab ruumi sinu ümber, kõikjal on hele valgus, justkui härmatise kristallid sätendavad sinu ümber. Sa naudid seda ja naeratad.

Nüüd kujutad sa ette, et näed kogu Eestimaad, justkui suur aerafoto on sinu ees avanenud. Sinust lähtuv valgus ja sära katab seda justkui õrna udulooriga, säraga. Sa naudid seda ja naeratad. Sa saadad mõttes kogu Eestimaale armastust. Kõigile inimestele, loomadele, jõgedele, järvedele – kogu elavale ja olevale. See on imeline ja hea tunne.

Sa näed enda ees meie imeilusat planeeti Maa. Ta on sinu ees nagu mõnus pisikene kera. Sinust kiirgav valgus mässib ta üleni endasse, hellitab ja kaitseb teda. Sa naudid seda ja naeratad. Sa saadad mõttes kogu maailmale armastust. Kõigile inimestele, loomadele, jõgedele, järvedele – kogu elavale ja olevale. See on imeline hea tunne.

Sa vajud sügavale enda sisemisse rahusse. Avad ennast kõigele ilusale ja heale – armastusele. Sa tunned, kuidas meie planeet Maa, kõik elav ja olev – inimesed, loomad, loodus saadavad sulle enda armastust. Sa oled täielikult avanenud ja võtad selle armastuse ja tänuga vastu. Sa hingad koos puude ja põõsastega, voolad koos jõgedega – sa oled üks kõige elava ja olevaga. Sa naudid seda ja naeratad. See on imeline ja hea tunne.

Sa tunned kuidas meie väike Eestimaa, kõik elav ja olev siin saadab sulle armastust. Sa naudid seda ja naeratad. See on imeline ja hea tunne.

Sa saadad mõttes valgust, armastust kõigile neile, kes hetkel sinuga koos mediteerivad. Enda lähedastele sõpradele, iseendale. Sa naudid seda ja naeratad. See on imeline ja hea tunne. Ja sa tunned, kuidas kõigilt neilt kiirgab soojust, valgust ja armastust SINULE. Sa naudid seda ja naeratad. See on imeline ja hea tunne.

Sa oled nüüd lõpetanud, naudi seda tunnet, mis sinus on. Ole tänulik – oled loonud armastuse sfääri endale, Eestimaale ja kogu maailmale. Võta endale veidi aega. Siruta nüüd näppe, varbaid, käsi jalgu. Ava silmad ja naerata. Ringuta, painuta.

Tee seda meditatsiooni, lase see eneses voolama. Näpuga järge pole mõtet ajada. Liigu nii, kuidas vaim ja sisetunne sind juhivad. Naudi seda ja naerata. Naeratame koos.

Allikas: http://www.hagal.ee/meditatsioon/meditatsioonarmastuse-sfaar/

Foto: http://31.media.tumblr.com/f3ee1e8a4055a028e7adc5bbb1c4dbce/tumblr_mquwkeAc4u1rftajpo1_5

Be the first to comment

Leave a Reply