Mees klammerdus karjääris mitmeks tunniks kivi külge

Mees klammerdus karjääris mitmeks tunniks kivi külge23-aastane mees klammerdus kaheks tunniks kivi külge, mis asus maast kuuekümne meetri kõrgusel, ning rippus seal seni, 
kuni lähedalasuva tankla töötaja tema appikarjeid ja nutmist kuulis. Mees päästeti vigastusteta kuus tundi hiljem.

Mees, kelle nime ei avaldatud, rääkis päästeametnikele, et otsustas õhtul kella üheksa paiku öisele matkale minna. On ebaselge, kuidas mees kõrgel asetsevate kivide vahele kinni jäi. Tema jalad olid turvalises kohas, samal ajal kui käed hoidsid tugevalt kividest kinni.

„Ta hoidis ennast tugevalt kinni,” ütles Utah osariigi Salt Lake City päästeameti eestkõneleja Jason Asay. „See oli kindasti vähemalt 60 meetri kõrgusel.”

Ametivõimud usuvad, et mees alustas matka õigel rajal, kuid kaldus siis marsruudilt kõrvale eramaale, mille omanik on enam kui kindel, et tegemist oli sissetungiga. Eramaa omanik Scott Parsoni sõnul sisenes mees alasse, kus oli selgelt kirjas „Läbikäik keelatud”.

Öine aeg ei takistanud päästeametnike tööd mingil viisil, kuid järgmisel päeval tuli veel ära parandada aed, mille päästeametnikud meheni pääsemiseks lõhkuma pidid. Antud piirkond on väga järsk ja kivine ning ohtlik isegi treenitud spetsialistide jaoks.

Asay sõnul ei usu ametnikud, et mees oli alkoholi või narkootikumide mõju all. „Ta ütles meile, et tahtis lihtsalt öösel matkama minna. Mees oli tänulik, et ta päästsime,” lausus Asay.

Allikas: Huffington Post

Foto: http://i.huffpost.com/gen/1329811/thumbs/r-MAN-HANGING-FROM-CLIFF-large570.jpg?6

Be the first to comment

Leave a Reply