Mees kolis enese teadmata eksnaise naabriks ja rajas aeda keskmist sõrme kujutava skulptuuri

Keskmist sõrme kujutav skulptuurMichiganis elav Alan Markovitz ostis endale maja, teadmata, et naabriks on tema kunagine naine. Suure vihaga otsustas ta enda hoovi rajada rusikakujulise skulptuuri, mis näitab keskmist sõrme. Nüüd näeb mehe eksnaine enda akendest seda skulptuuri iga päev.

Kujutage ette, et olete enda kaaslasest lahku läinud ja ostate uue alguse puhul endale maja. Sisse kolides tuleb ühtäkki aga välja, et teie naabriks ei ole keegi muu kui endine elukaaslane. Tundub ebatõenäoline? Paraku mitte Michiganis elavale mehele, kellega just selline asi juhtus.

Alan Markovitz, kes on mitmete Detroidis asuvate striptiisiklubide omanik, otsustas ühel päeval kinnisvaramaakleri kaudu endale uue elamise soetada. Viimane pakkuski vastavalt ettekirjutusele sobivaima lahendusena välja maja Bloomfield Hillsis. Sisse kolides sai mehele aga selgeks, et kõrvalhoones elab tema endine naine koos uue elukaaslasega. Mehe nördimus oli niivõrd suur, et ta rajas enda koduhoovi 3,7 meetri kõrguse pronksist skulptuuri, millel on kujutatud rusikat ja püstist keskmist sõrme. Kuju on selgesti nähtav tema endise naise magamistoa aknast.

Alan Markovitz ütles: „Ma olen temast ammu üle saanud! Asi on hoopis tema mehes ja mehelikkuses. Ta rikkus reegleid ja on ehtne kaabakas! Õiged mehed teistele niimoodi ei tee.”

Kõneainet tekitanud kuju avati paar nädalat tagasi suure aiapeoga ning kokku kulus Alanil selle skulptuuri tegemiseks üle 7000 USA dollari. Naise uus perekond peab Alani käitumist äärmiselt labaseks ja nad usuvad, et mees tahab sellega endale tähelepanu tõmmata.

Alan Markovitzi näol on tegemist Detroidi ühe tuntuima tegelasega, kes on pidanud stripiklubisid juba 1980ndatest alates. 2009. aastal avaldas mees ka menuka raamatu pealkirjaga „Topless Prophet: The True Story of America’s Most Successful Gentleman’s Club Entrepreneur”. Järgmisel aastal võib HBO/Cinemax telekanalil näha ka mehe samanimelist reality-show’d.

Allikad: www.ibtimes.com, www.mirror.co.uk, www.examiner.com

Foto: www.d3819ii77zvwic.cloudfront.net/wp-content/uploads/2013/11/middlefinger_Fotor.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply