Mees üritab naist Facebooki kaudu tagasi võita

FacebookNaine otsustas, et kui mees soovib teda endale pärast petmist tagasi võita, peab ta tundma samasugust alandavat tunnet nagu tema. Seepärast nõudis naine mehelt avalikku vabandamist sotsiaalvõrgustiku kaudu.

Maailmas on mehi, kes on kindlasti enda naist petnud. Kes üritab siiralt vabandada, kes aga teha midagi eriti äärmuslikku, et näidata välja enda armastust naise vastu. Kindlasti üritab mõni enda mainet parandada naisele kalli juveeli, riideeseme või auto ostmisega. Mees nimega Iwan Lewis otsustas naise tagasivõitmiseks panna aga Facebooki üles foto endast koos valgel paberil oleva kirjaga „Ma petsin enda naist (ja ta oli kole!)” ning sooviga koguda kokku 10 000 like’i.

Iwan Lewis ja tema naine Sonya Gore abiellusid 2010. aastal, kuid lahutasid juba kümme kuud hiljem, sest Iwan pettis enda naist pidevalt. Mõni aeg hiljem otsustas mees, et teeb petmistele lõpu ning soovib elada vaid enda armastatud naise Sonyaga. Käesoleva aasta 22. septembril postitaski mees Facebooki avalikult, et palub uuesti Sonya kätt, et temaga abielluda. Kuna naine sellega vedu ei võtnud, otsustas Iwan postitada sotsiaalvõrgustikku hoopis foto, millele soovis saada kümme tuhat like’i.

Postitus kogus palju tagasisidet nii positiivse kui ka negatiivse külje pealt. Mõned pidasid seda mõttetuks aktsiooniks ning arvasid, et mees soovib sellega endale lihtsalt tähelepanu saada. Küll on aga osad hinnanud mehe käitumist, et ta suutis leida endas julgust ja kõigest hoolimata enda viga tunnistada. Paraku päris ühepoolse initsiatiiviga siiski tegemist ei ole, sest just proua Gore oli see, kes enda mehe antud teo avalikkuse ette tooma sundis, et saada selgeks, kas tegemist ikkagi on tõsimeelse jutuga suurtest tunnetest või mitte. Naise sõnade järgi tahtis ta, et mees tunneks alandust nagu tundis tema, kui mees teda teise naisega pettus. Väidetavalt viibis naine isegi mehe kõrval, kui viimane antud pildi enda profiilile postitas.

30. septembri seisuga koguski pilt veidi enam kui 14 000 like’i täis ning Lewis ütles: „Olen viimased kaks päeva vahetpidamata nutnud ja te ei kujuta ettegi, kui tänulik ma olen, et sain antud eesmärgi täidetud! Ma tahan näidata, kui väga ma kõigi toetust hindan ja ei lõpeta enne, kui saan enda armastatud Sonya tagasi!”

Allikad: www.metro.co.uk, www.dailymail.co.uk, www.gawker.com, www.mirror.co.uk

Foto: www.aomosale.blogspot.com/2013/09/man-who-cheated-on-his-wife-told-to.html

 

Be the first to comment

Leave a Reply