Hiinas „sünnitas“ kaheaastane laps iseenda kaksiku

Iseenda kaksikKaheaastane Xiao Feng viidi haiglasse, kui tema vanemad märkasid, et lapsel esines raskusi hingamisega ja tal oli kõhus puhitustunne. Haiglas „sünnitas“ laps omaenese kaksiku, kelle näol oli tegemist alaarenenud lootega.

Kohalikud arstid leidsid lapse kõhust alaarenenud loote, mille nad hiljem kirurgiliselt eemaldasid. Loode olevat olnud Xiao Siiami kaksik. Nimelt arenevad Siiami kaksikud ühest munarakust, kuid poolitumisel ei jõua protsess lõppeda ning loote näol oligi tegemist Siiami kaksikuga, kelle Feng justkui „endasse imes”.

Arstid märkisid, et kui lapse parasiitset kaaslast poleks eemaldatud, oleks Xiao Feng surnud. Eemaldatud loode oli 25 sentimeetrit pikk ja tal olid välja arenenud selgrood ja jäsemed.

Kas see uudis on sinu jaoks liiga veider? Võib-olla tõesti, kuid eelmisel aastal esines Peruus sama juhtum, kui kolmeaastase poisi kõhust leiti tema kaksikvend. 2009. aastal diagnoositi aga ühel 9-aastasel Kreeka tüdrukul kasvaja, kuid hiljem avastati, et tegemist oli tüdruku parasiitse kaksikuga.

Allikas: http://www.huffingtonpost.com/2013/10/02/xiao-feng-gives-birth-to-own-twin_n_4031101.html?utm_hp_ref=mostpopular

Foto: http://i.huffpost.com/gen/1385463/thumbs/n-GROSS-large.jpg?6

Be the first to comment

Leave a Reply