Taas kord tasuta lõunad! Nüüdsest anname ära palju tasuta asju

Tasuta äraRäägitakse, et tasuta lõunaid ei ole olemas. Napsa.ee loojana väidan, et tasuta lõunad siiski eksisteerivad ning inimesed saavad seda üsna pea ka ise kogeda. Napsa.ee idee ongi anda inimestele tasuta asju!

Otsekohe võtab võimust pessimism, sest see ei saa ju kuidagi võimalik olla. Hiljuti nägin, kuidas inimesed tegelikult tasuta asjadele reageerivad. Kuna eelmisel korral andsin ära kõigest ühe iPad Mini – tahtjaid oli aga tuhandeid –, siis tulin välja ideega, kuidas koostöös ettevõtjatega saaksin inimestele pakkuda tooteid-teenuseid ja neid täiesti tasuta. Kui millessegi tugevalt uskuda, siis tekib energia, millega võimatu saab võimalikuks. Keeruline, kuid samas lihtne.

Napsa.ee portaalist saavad 50% inimestest soovitud asjad täiesti tasuta, ilma et nad konkreetse toote või teenuse eest midagi maksma peaksid. Ülejäänud 50% inimestest saavad soovitud toote või teenuse 20% allahindlusega. Tule ja veendu selles ise!

Mida selleks vaja teha on? 

1.     Mine www.napsa.ee lehele

2.     Registreeri uus konto

3.     Vali välja toode või teenus, mida soovid osta

4.     Kanna enda kontole meelepärasele tootele või teenusele vastav summa

5.     Proovi, kas sina olid nende 50% õnnelike seas, kes sai toote või teenuse täiesti tasuta. Ülejäänud saavad tootelt või teenuselt 20% allahindlust, nii et lõpuks võidavad kõik

6.     Kui said toote tasuta, siis võid raha enda arvelduskontole tagasi kanda

Kui lähed täna nii või naa restorani sööma, siis miks ei võiks sa kätt proovides 50% tõenäosusega õhtusöögi tasuta või 20% allahindlusega saada?

Hetkel küll meie portaalist veel toitlustusasutuste pakkumisi ei leia, kuid elektroonika vallas on lehele üht-teist tulemas küll. Näiteks homme tuleb pakkumisena GTA V Xbox-ile – neist 10 on tasuta ja ülejäänud 10 on saadaval 20% allahindlusega. Samasuguse põhimõtte alusel on tulekul ka Samsung Galaxy nutitelefonid.

Samuti anname Facebookis kümnele inimesele 20€ eest napsa.ee krediiti. Vaata lähemaltwww.facebook.com/Napsaee. Mida rohkem jagamisi, seda rohkem tasuta asju.

Hoidke silmad lahti!

www.napsa.ee

 

Be the first to comment

Leave a Reply