MeowBaby pallimeri toob koju rõõmu ja naeru

MeowBaby pallimeri on midagi sellist, mis pakub su pere väiksematele lustlikku meelelahutust. 

MeowBaby pallimeri on saadaval mitmes erinevas disainis. Traditsiooniline ümmargune MeowBaby pallimeri on võimalik valida erinevates toonides ja mõõtmetes. 

Pallimere pallid on lastele ohutud ning ka neid on saadaval erinevates värvides. 

Roosa MeowBaby pallimeri sobib heledates toonides lastetuppa – vali sinna sisse endale meelepärast värvitooni pallid.

Kui oled eriti tundlik sisekujunduse ja disaini alal, siis saad endale valida just sinu interjööri sobiva tooniga pallimere koos kattuva tooniga pallidega. 

Kas sinu koju sobib pallimeri ümmargune või pallimeri kandiline?

Pallimeri lastele on võimalik tänapäeval valida just selline, mis sobib sinu kodu interjööriga ning on lapsele sobivas suuruses. Populaarseim neist on ümmarguse disainiga pallimeri. Millisele lapsele ei meeldiks sukelduda roosa värvusega pallidest koosnevasse basseini? Või hoopiski poisilikumasse siniste pallidega täidetud pallimerre?
MeowBaby pallimeri on disainitud just pere noorematele. Mõeldud on nende ohutusele, lihtsale paigaldamisele ning loomulikult ka sellele, et pallimeri oleks võimalikult lihtsalt puhastatav.
Pallimeri on disainitud ka kandilisena, mis on mugav sobitada toanurkadesse. Kumb sobib sinu elamisse rohkem, sõltub sinu ja sinu laste soovist. 

Pallimeri ei ole lihtsalt vahva koht hullamiseks, vaid pallimeri lapsele on kasulik ka tema arengule. Värviliste pallidega mängimine arendab lapse motoorikat, aitab meelde jätta ja õppida värvitoone. 

Kõik MeowBaby pallimere pallid on disainitud lapsesõbralikest materjalidest ja võttes arvesse laste füüsilisi erisusi. Pallid on oma kujunduselt perfektselt ümmargused ja sobivad lapse kätte ideaalselt ning loovust kasutades saab mängida pallimeres nii palju erinevaid ja vahvaid mänge.

Pallimered leiab Rume.ee e-poest.

Pallimered on põnevad

Pallimeri on miski, mis kunagi oli vähe kättesaadav. Esimesed pallimered olid meie lapsepõlves kruiisilaevadel ja osades lastele mõeldud mängutubades. Nüüdsel ajal on pallimeri võimalik oma koju luua ning just sellisena nagu lapsele ja sulle endale sobib. Lisaks rõõmule ja naerule pakub pallimeri lastele liikumist ning parandab koordinatsioonitaju.
MeowBaby pallimeri on lõbusaks ja arendavaks mängukohaks lastele ja igav neil seal juba ei hakka!

Leia tooted Rume.ee e-poest.