Microsoftil ebaõnnestus Apple’i üle nalja heita

https://www.youtube.com/watch?v=20LgureMuWoTehnoloogiafirmadele on tihtipeale omane enda konkurentide üle nalja heita. Kui Apple tuli välja uue iPhone 5S-iga, oli Microsoftil juba uut nutitelefoni parodeeriv video varrukast võtta. Kuna video ei osutunud aga nii naljakaks kui loodeti, oli Microsoft sunnitud selle kiiresti eemaldama.

Eelmisel nädalal postitas Microsoft videokeskkonda YouTube seitse uute iPhone’ide üle naljatlevat videot. Kõik videod näitavad, kuidas kaks disainerit tutvustavad näiliselt enda ideid uute iPhone’ide väljatöötamiseks Apple’i tegevjuht Tim Cookile ja tootedisainijuht Jony Ive’ile.

„Te käskisite meil välja tulla kuldse standardse iPhone’iga, aga tuleb välja, et selle tegemine on üsna raske,” ütleb üks disainer reklaamis.

Ilmselgelt osutus Microsofti jaoks paroodia tegemine üsna keeruliseks. Videod said vaatajatelt palju pahameelt nende halva näitlejatöö ja vähese naljakuse tõttu. „Kampaania oli mõeldud väikeseks vembuks meie Cupertino sõpradele, kuid asi kukkus välja väga kehvasti ning otsustasime videod eemaldada,” ütles Microsofti pressiesindaja.

Eeldatavasti ei ole tehnoloogiafirmade üksteise kallal norimine siinkohal lõppenud ning see kestab arvatavasti nii kaua, kuni jätkub konkurents.

Be the first to comment

Leave a Reply