Miks eelistada tavaliste küünalde asemel LED küünlaid

Küünlad on kahtlemata kõige tavalisem dekoratsioon, mida kasutatakse igasugustel eri tüüpi üritustel. Erineva kuju, aluse ja väljapanekuga aitavad luua ürituse meeleolu, lisades sära, romantikat või salapära. Paljud küünlad on tänapäeval saadaval kahes peamises variandis: LED küünal ja klassikaline vahaküünal. Miks aga tuleks kodus interjööris kasutamisel või mõnel plaanitaval üritusel eelistada pigem LED küünlaid?

LED küünal ei tekita saastet ja imiteerib loomulikku leeki

LED küünlad on kahtlemata palju rohelisemad, kuna nad on taaskasutatavad ja erakordselt kauakestvad. Lisaks on nad välimuselt väga mitmekülgsed ja neid saab uue patarei lisamise korral kasutada üha uuesti ja uuesti erinevate ürituste puhul. Kuna moodsaid LED küünlaid on saadaval mitmesugustes värvides ja suurustes ning paljud neist on kujundatud nii, et küünlaleek “väreleb” loomulikult, nagu traditsioonilisel vahaküünlal, siis on tihtipeale LED küünalt väga raske eristada päris leegiga küünlast.

LED küünlad ei vaja pidevat tähelepanu

Paljud inimesed eelistavad LED küünlaid, sest need ei kujuta endast tuleohtu, mis on kahtlemata kodus igapäevase kasutamise või peo korraldamisel väga oluline aspekt. See võimaldab LED küünla kasutamisel unustada pidevalt küünalde jälgimise ja nende pideva süütamise ja kustutamise. LED küünalde kasutamine näiteks kohvikutes või restoranides aitab säästa ka tööjõudu. Kui kodus või mõnel üritusel kasutada tavalist vahaküünalt, järgneb sellele ka küünlaaluse või dekoratsiooi vahast puhastamise protsess. Käsitsi vaha eemaldamine võib olla aeganõudev ja tüütu, samas kui LED küünalde puhul on ainus töö küünla sisse- ja väljalülitamine ning pigem väga harva patareide vahetamine.

 

LED küünlad on suurepärane kingitus

Tavalise küünla kinkimisel valdab paljusi inimesi teatav kahtlustunne, kuna küünlale võib olla lisatud mõni aroom või koostisosa, mis põlemise käigus eritab sellist lõhna, mis kingituse saajale kahjuks ei meeldi. LED küünla kinkimisel ei ole selle pärast aga vaja enam muretseda, kuna küünla põlemisel ei eraldu vähemal määral mingit lõhna. Teile LED küünalde suur eelis on see, et küünal ei erita põledes tahma.