Moskvas saab interneti kaudu valida autojuhi, kes tasuta sihtkohta sõidutab

Tasuta sihtkohtaMoskvas pakutakse sotsiaalprojekti raames uut teenust, kus inimesed sõidutatakse tasuta nende soovitud sihtkohta.

Sotsiaalprojekt kannab nimetust „17 minutit” ning soovi korral saab inimene internetileheküljelt valida sobiva autojuhi, kellega ta enda valitud sihtkohta sõita soovib. Portaalis kajastub autojuhi kohta järgnev informatsioon: nimi, reiting ja automark.

17 minuti jooksul tuleb auto kliendi juurde ning viimane sõidutatakse soovitud sihtkohta. Klient saab valiku saab teha mitte ainult juhi, vaid ka automargi järgi. Kui kliendi juurde tuleb teine, s.o mitte tema valitud juht, võib klient esitada uue soovi. Kusjuures ka juhil on õigus valida, kas ta sõidutab kindlat inimest või mitte.

Projekti eesmärk avaldub abistamises – Moskva elanikud, kellel on auto, hakkavad enda vabadel hetkedel teisi inimesi teenindama, kusjuures klient, kes „17 minuti” teenust kasutab, peab samuti nn autojuhiks hakkama. Seda ütleb ka projekti tunnuslause „Tahad, et sind viidaks kohale? Vii sina ka! Tahad ainult sõita? Kutsu takso!”.

Lisaks abistavale funktsioonile loodetakse nimetatud teenuse pakkumisega linnas ka ummikuid vähendada ning anda inimestele võimalus enda tutvusringkonna laiendamiseks.

Allikas: http://mir24.tv/news/auto/9395095

Foto: http://mir24.tv/media/images/uploaded/inner7218576.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply